Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ha meghal egy fontos családtag...

Ha meghal egy fontos családtagom akkor lát még engem valahogyan?

Figyelt kérdés

Sajnos hétvégén a legfontosabb személyt elveszítettem.Azóta többször érzem hogy itt van velem és lát engem.Lehetséges ez?És többször éreztem az illatát miközben egy hideg levegő átment mellettem.Láthat valahogy engem?Nagyon hiányzik nekem és állandóan sírok érte.Vagy a lelke itt maradt köztem szellemként?

Kérlek negatív kommentek hagyjanak hiszen nem vagyok olyan állapotban hogy jól esnének a negatív vélemények.

Köszönöm szépen előre is.


2020. febr. 19. 20:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
17%
Részvétem! Nem, nem lát. Nincsenek szellemek, sem lélekvándorlás. Az, hogy érzed pl az illatát, azt az agyad csinálja, mert emlékezik, illetve próbálja feldolgozni a veszteséget. Kb 40-60 napig akár még láthatod is az illetőt, de ne ijedj meg, nem a szelleme lesz, hanem az is az emlékek kivetülése. Én is láttam a halott feleségemet, és nem őrültem meg. Idővel könnyebb lesz, kitartás.
2020. febr. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Először is részvétem.Nagyon sajnálom.

Vissza térve a dologra nekem az a furcsa hogy mindig bekapcsolódik a tv a szobájában mivel nagyon nagyon szeretett tv-t nézni.És mikor élt akkor nem kapcsolódott be magától.

2020. febr. 19. 20:18
 3/12 anonim ***** válasza:

Részvétem!

Személyes tapasztalataim alapján igen, láthat. A lélek tovább él a halál után. Kb 40 napig még a Föld közelében tartózkodik, később egy magasabb szintre lép, de akkor is képes felvenni veled a kapcsolatot, ha fogékony vagy rá. Nem mindenkinek van erre érzékszerve, képessége. Sokan pedig nem hisznek benne.

Lényeg, hogy próbáld inkább elengedni, ne akard a Földhöz kötni. Ha te is elhagyod ezt a világot, akkor újra találkoztok.

Gyújts érte gyertyát, az segíti az elhunyt lelkét.

Neked pedig az segíthet, ha kijelölsz egy dátumot, ameddig gyászolod. Addig sírd ki magad, ne fojtsd el a negatív érzelmeket. Közben gondolj arra is, hogy a kijelölt dátumtól kezdve visszatér az életed a normál kerékvágásba, és újra boldog leszel. Természetesen akkor sem felejted el az illetőt, de jobb egy keretet adni a gyásznak. És ha az idő alatt nem fojtod el, kevesebb eséllyel nyomja rá a bélyegét a későbbi életedre.

Aki elment, ő már boldog. Csak számodra nehéz.

2020. febr. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Rendben.Nagyon szépen köszönöm mindkettőtöknek.A temetés lesz nehéz számomra😖
2020. febr. 19. 21:37
 5/12 anonim válasza:
Őszinte részvétem.én hiszek abban h halál után van élet.Nekem àlmaimaban jelennek meg a halottaim.apám halàlàt megéreztem.😢😢😢
2020. febr. 20. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Szia,

Nekem szokásom volt kis koromban mindig imádkozni az elhunyt nagypapámért, mert igen jó ember volt és mindig gondoltam, hogy fentről tud segíteni nekem ha valami bajom van.


Azóta ez annyiban változott, picit idősebb fejjel, hogy Istenhez viszem a dolgot, hogy Jézus és ő is tudjon segíteni.


Nálam legalább is így lett jó a dolog... hogy alap gondolat jó helyen van és boldog.. és szeretné, hogy én is az legyek, becsületes, boldog, szorgalmas valaki...

2020. febr. 20. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
és részvétem..
2020. febr. 20. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Az esetek döntő többségébe mostanában e bolygónál úgy megy, hogy pár hétig maradhat az illető.


Én azt érzem, hogy ez az illető egyértelműen itt van még megfigyelőként.

Az illatának érzése nagy részben nem placebó, hanem a tudattalanul érzékelésének eredménye, amit az elméd lefordít a legerősebb emberi érzékszervre.


Sok erőt kívánok neked.

2020. febr. 20. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Reinkarnációban hiszek én is.Remélem lát és azt is ahogyan felnövök hiszen tini vagyok még.De nagyon szépen köszönöm mindenkinek,aranyosak vagytok nagyon!!
2020. febr. 20. 21:06
 10/12 anonim ***** válasza:
Részvétem! Akár lát, akár nem, élj úgy a hátralévő életedben, hogyha látna akkor büszke legyen rád!
2020. febr. 21. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!