Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van olyan módszer, amivel ki...

Van olyan módszer, amivel ki tudok húzni két éjszakát alvás nélkül? Mi az?

Figyelt kérdés
2008. nov. 20. 17:20
 1/7 anonim ***** válasza:
64%

igen, hogy napközben alszol. de két éjszakát nem lehet.

mikor tini voltam megcsináltuk hogy hajnalban balatonparti melóban kezdtem, aztán este 10 körül végztem mikor zuhi után irány a disco, 6-kor haza értem újbol zuhi és délutánig meló. de akkor este hétkor már aludtam otthon.


vagy 12 órás éjszakás müszak után dolgom volt nem feküdtem csak le csak másnap este. de nem bírtam volna tovább.

2008. nov. 20. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 yuda ***** válasza:
89%

meglehet csinálni,de minek?


ezzel csak erőszakot teszel a természet ellen-ha nem muszájból van,akkor hagyd ki,ha igen,akkor menni fog-átlendülsz 2-3 óra felé.!

2008. nov. 20. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%
sok kávé, sok energiaital, valami elfoglaltság, és ami nagyon beüt: a koffeintabletta. időnként haverokkal összeülünk 1-1 lanparty+nosleep erejére, de 48 órán túl még nemigazán mentünk. a lényeg, hogy a holtpontokat "túléld" és akkor nincs veszély. :) ha holtponton (amikor már érzed hogy kidőlsz) vagy, akkor érdemes nagyon gyorsan lehajtani egy kávét és valami dolgot keresni amivel lefoglalod magad. de nagyon nehéz, 45 óra után én már kb 2percenként bekómáltam (filmnézés és számítógépes játék közben is) haver úgy ébresztgetett. (aztán én őt :D)
2008. nov. 20. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
78%
(csésze)tea: a filtert jól kiáztatva(azzal hagyni kihülni), cukor-citromlé nélkül
2008. nov. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
78%

Mikor elálmosodsz kezdj el a hidegbe szaladgálni félmesztelen, asszem attól felébredsz xD a mellékhatás nagy valószinűsége van a tüdőgyulladásnak, meg ilyesmi...

Persze a koffeintabletta is jó, én eddig csak a 30 óráig birtam ki kávé nélkül, több nem megy, még kávéval se próbáltam :P

2008. nov. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Műszakirajz-leadás határideje a legjobb módszer.
2008. nov. 21. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
a hidegzuhanytól is felébredsz :D
2012. aug. 30. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!