Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ajánlanátok mindennapi használ...

Ajánlanátok mindennapi használatra viszonylag divatos női háizsákot, amiben kényelmesen elfér az A4-es méret és van néhany belső zsebe is?

Figyelt kérdés

Nem túl kirívó színben vagy mintában, csak valami egyszerűbb. Ne szeretnék kifejezetten sportos táskát, sem pedig egy olyat "ami most menő".

Olyan 20-25 ezer árban. max. Rengeteg helyen nézelődtem már főleg a neten, magyar oldalakon is. Csak az a baj, hogy belső elrendezésről alig van kép némelyiknél. Pedig jó volna néháy zsebecske itt-ott.


Volt egy kettő ami egész tetszett, de némelyiknek olyan ára van....(50+ ezer).


2020. febr. 21. 16:13
 1/3 anonim ***** válasza:

Hogyhogy nem találtál? Rengeteg féle van csak hirtelen itt:

[link]

2020. febr. 21. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 TappancsMancs ***** válasza:

Gondolom te vagy aki az előző ilyen kérdést is kiírtad. A magyar weboldalakon, sajnos észrevételem szerint kevesebb kép szokott lenni, mint a nyugati oldalakon. Ezért is ajánlottam az üzleteket, mert ott előtted van és ki tudod nyitni, és a nyugati webshopokat, mert ott szokták mutatni belülről is.


Sajnos aminek sok belső zsebe van, az valószínűleg drágább is lesz, mert megnöveli a varrnivaló munkát is, akár nem is kicsit.

2020. febr. 21. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi a segítseget.

Elsonek pedig csak annyit mondanek meg hogy igen eleg sokfele hatizsak van, de nem szeretnek tul nagyot aminek kivulrol van egy csomo nagyobb rekesze. Azert is irtam h divatosabb nem egy tipik sulis vagy bevasarlo ormotlan magy hatizsak.

Csak valami egyszerubb csinosabb nem tul nagy amie azert egy A4 beleferne esetleg meg van nehany belso zsebe pl kulcsnak zsepinek meg ilyesfele kisebb nagyobb dolgoknak.

De koszi azert.

2020. febr. 21. 19:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!