Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudnátok mondani jó hobbit...

Tudnátok mondani jó hobbit egy 16 éves fiúnak?

Figyelt kérdés
Sziasztok 16 éves fiú vagyok és nem tudom mivel töltsem a szabadidőmet tudnátok írni szerintetek jó hobbikat? Olvastam neten hobbikat de kiváncsi vagyok mások véleményére is és külön lenne még 1 kérés hogy irjatok olyan hobbit amit otthon is lehet csinálni.

2020. febr. 22. 20:30
 1/4 Davandaa válasza:
Olvasás, biciklizés, foci, sorozatok, testépítés..igazából neked kell tudnod hogy mi érdekel téged :)
2020. febr. 22. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mondj egy témakört!
2020. febr. 23. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Költészet, festés, fotózás, film kritikai blog, zene kirika blog, video játékok, gyűjtés, mikroelektrinika, 3D modellezés (CAD, Maya stb), modellesés, 3D printing, főzés (Különleges receptek), sütés (sütik), animáció készítés, kertészkedés (ennek több fajtája van ez még jó megélhetést is jelent) , kirándulás, falmászás, kajak-kenu, kerékpár, bármilyen sport, akár küzdősport, stand up, előadás estek, slam poetry, társasjáték klub, adnd....
2020. febr. 23. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Anime. Egy komplex világ nyílik meg elötted. Nem beszélve arról, hogy tele van lehetőségekkel. És még jól is fogsz szórakozni. Olvashatsz mangát, készíthetsz cosplay-t amibe utána beöltözöl stb. Csomó barátot szerezhetsz, akikkel beszélgethetsz a kedvenceidről. Elmehetsz a MondoConra. Egy élmény minden évszakban :D

Az a jó, hogy szinte minden korosztálynak és embernek van neki való anime. Egy egész közösséget építhetsz ki magad körül. Ja és animét nézni bárhol lehet. Otthon is :D

Csak egy picit kell nyitottnak lenni és remélem jó hobbid lehet.

2020. márc. 24. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!