Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit készítsek/vegyek legjobb...

Én csak vagyok kérdése:

Mit készítsek/vegyek legjobb barátnőmnek születésnapjára?

Figyelt kérdés

A legjobb barátnőmnek április elején lesz a születésnapja. Tudom még soká lesz, de már elkezdtem gondolkozni rajta. Eddigi ötletem egy közös fényképes bögre készíttetése. Viszont itt a probléma: a barátnőm nem nagyon szeret képeket csinálni, ezért még nincs közös képünk. Ha nem jönne össze a bögre, kéne valami mentő ötlet. Rajzra gondoltam még, de hát az kicsit kevés lenne.


Ha valakinek van valami ötlete kérem szépen írjon. Előre is köszönöm a válaszokat



2020. febr. 23. 16:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha elég jó a rajztehetséged, akkor akár rajzolhatnál róla egy képet mondjuk kemény A3-as lapra
2020. febr. 23. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szerintem a bögrés ötlet nagyon jó,és mondjuk bele gravízotathatnál valami feliratot.
2021. jan. 30. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

kettőtökrős egy rajz, és akár azt nyomtathatnád a bögrére

vagy egy füzet, aminek te dekorálod ki a borítóját

2022. dec. 22. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!