Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek ha valaki összejön...

Szerintetek ha valaki összejön egy kövér lánnyal/fiúval az az ember felvan készülve hogy ruha nélkül hogy nézhet ki?

Figyelt kérdés

Arra gondolok hogy akkor van ott azért has valószínűleg nem is kicsi. (nyilván attól is függ hány kg de én átlagos magassághoz 100kg feletti súlyra gondolok)

Comb kar stb ezek is ugye azért elég nagyok. Esetleges narancsbőr és srtiák is lehetnek.

Van e felni valója a kövér lánynak/fiúnak hogyha lekerül a ruha megriad a másik?



2020. febr. 24. 18:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha együtt vagy valakivel és nem álomvilágban élsz, akkor tudod, hogy meztelenül nagyon kevesen néznek ki tökéletesen Amúgy meg szerintem, amikor elkapja a hév az embert, nem méregeti nagyítóval a másikat. Akkor máson van a lényeg, csak az élvezetre koncentrál az ember.
2020. febr. 24. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Persze igazad lehet. De akkor tegyük fel hogy az élvezet után. Vagy mondjuk ha fürdés közben becsatlakozik. Lehet nekem vannak csak ilyen félelmeim. De én ezektől nagyon tartok.
2020. febr. 24. 19:05
 3/7 anonim ***** válasza:
94%
Ha valaki kövér az ruhán keresztül is tokeletesen látszik ne aggodj. Innentől kezdve pedig mindenki tudja hogy narancsbőrös vagy és strias is. Tehat, ha egy embernek így is tetszel, akkor valszeg vagy elvarázsoltad a személyiségeddel, vagy csak a dagadt csajokra/feriakra bukik, mert olyan is van.
2020. febr. 24. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
55%
Nagyjából lehet számítani rá. Én a rendkívül kövér nőket szeretem,s volt olyan párom,aki világosban nem mert kijönni a fürdőből,csak sötétben. Amikor érezte,hogy imádom a hatalmas hurkáit feloldódott a gátlása.Szerintem amúgy sem szégyen,ha kövér valaki.
2020. febr. 25. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Csatlakozok az előttem felszólalókhoz. :) Ha valaki a kövér nőket szereti, akkor nyilván látott már kövér nőt meztelenül, de legalábbis tudja, hogy mire számíthat.
2020. febr. 25. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Dugtam meg kövér lányokat. Izgatóak voltak és azonnal felállt rájuk mikor csókolóztunk. Szerintem bennük nem volt gátlás és volt képcsere is, én pedig elmondtam hogy nagyon vonzóak szexuálisan. Persze bókok és flörtölés formájában. Sosem hazudtam és bennük sem volt gátlás. Isteni élmények voltak. Őszinte szenvedélyes szeretkezések és az egész testüket imádtam. Nem a kövér lányok a zsánereim de van bennük is valami nagyon szexi. Te mennyire vagy kövér?

35F

2020. febr. 27. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
63%
Sztem nagyon undorítoak, ahogy mindenhol hurkak vannak, arrol nem beszelve hogy a mozgas is akadalyoztatva van . Sokkal jobbban izzadnak
2020. szept. 3. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!