Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hordhatok magamnál az utcán...

Hordhatok magamnál az utcán nunjakut?

Figyelt kérdés
Sötétben mászkálok és félek a kóbor kutyáktól és a sötét alakoktól. Nem tudnám magam nőként megvédeni, ha kellene.
2008. nov. 20. 19:45
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Inkább a gázspray, paprika spray-t ajánlom.
2008. nov. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A törvény szerint nem. Nő ként nem vennéd nagyobb hasznát egy gázspraynek?(azt sem szabad szerintem)
2008. nov. 20. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
54%
Tudod használni? Mert az fontos lehet.
2008. nov. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
33%

Ilyenkor honnét jöttél rá hogy a kérdező csaj???

Nem szabad, de ki nem szarja le, manapság gránátokat meg koktélokat dobálnak az emberek egymásta :P

2008. nov. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Olvasd el a kérdés alatti kommentet is(figyelmesen).

Azért javasoltam a gáz sprayt, mert azt nem kell tudni használni. Csak a szélirányra figyelj, nehogy a szél visszafújja az arcodba amit kifújsz :)

2008. nov. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
31%

Akkor már miért nem kisbicskát hordasz? Sokkal gyorsabban elő lehet kapni, sokkal veszélyesebb és nem kell engedély sem hozzá (legalábbis egy bizonyos pengehossz alatt azt hiszem)

Amúgy meg tényleg gázspray vagy paprikaspray.

Kutyák ellen meg nem nagyon lehet mit tenni... Sajnos. Hogyha bármilyen irányból megpróbálod megtámadni, közelről, meg fog harapni. Arra valami távolsági fegyver kellene.

2008. nov. 21. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Megengedett pengehossz 8 cm.

De szard le én 12cm-es bicskát hordok és más egyéb szarokat. egyszer nem állítottak még meg.

2013. dec. 28. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!