Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az összes lánynak már elege...

Az összes lánynak már elege van az fiúkból. Egy hímsoviniszta osztályunk van és nem tudunk ellene tenni. Ti mit csinálnátok?

Figyelt kérdés
Felvázolom a helyzetet: nálunk a fiúk jobb tanulók mint a lányok (kivéve engem mert én színötös vagyok). Ettől függetlenül nem kéne őket ezért csúfolni. Már többször kiálltam melletük de ez nem segített. Pl.: az egyik tanár elkezdett viccelődni egy fiú nevével (de tényleg csak ilyen csipkelődés volt) erre mindenki nevetett. Aztán az egyik legnagyképűbb (és sokat csúfoló) gyerek ráordított a lányokra, hogy ne röhögjenek (?). Már nem merünk (néha én sem) jelentkezni. Akkor ezzel szekálnak, hogy miért nem jelentkezünk ha meg igen és véletlenül rossz választ mondunk egy hétig rajtunk röhögnek. Illetve tesin egyátalán nem érvényesülhetnek a lányok pl. a partizánban mert nem engednek játszani. Ráadásul a legtöbb tanár ezt le se szarja....

2020. febr. 26. 20:58
 1/3 anonim válasza:
Nem tudsz mást csinálni mint hogy átmész másik suliba. Miért jársz még ide?
2020. febr. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
#1 válaszoló jövőre érettségizek szóval nem lenne sok értelme, hogy iskolát váltsak
2020. febr. 27. 06:26
 3/3 anonim ***** válasza:

Azthittem hogy általános iskolába jársz. Elvileg gimiben több eszüknek kellene lenni a fiúknak. Viszont a problémával az osztályfőnököt kéne megkeresni.

Mindegy hogy a fiúk a kielégületlen kangörcs miatt dühösek-e a lányokra vagy csak a büszkeségüket féltik, esetleg így akarnak bevágódni a lányoknál mintha oviban lennének, de ez így nem oké, és ezt rendezni kell. Főleg hogy érettségi előtt ez plusz teher.

Az is tippem lenne hogy minden lány húzzon bele! Kezdjen el tanulni! Ha minden csaj tanulmányai feljavulnak akkor azt nem lehet semmibe venni. Az egy teljesítménymutató és a fiúk be fogják fogni főleg ha elkezditek pedzegetni hogy kik is az értelmesebb diákok.

2020. febr. 27. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!