Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Blackpink fanok csak szerintem...

Blackpink fanok csak szerintem van ez így?

Figyelt kérdés

Csak szerintem a blackpink tagok inkább már modellek mint idolok?

Több fotózásuk van mint mv-jük, koncertjük stb.

Reklámokban szerepelnek de úgy mintha modellek lennének és nem idolok. Semmilyen blinket nem akarok megbántani. Valószínűleg nem az ő hibájuk de akkor a yg mit gondol mert nem értem. Csak fotózásokon látni őket. Már majdnem egy éve nem volt cb. Mitörténik?



2020. febr. 27. 21:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok blink, de bírom a lányokat.


Szerintem túlságosan felkapottak lettek, ahhoz képest, hogy mennyi zenéjük van. Ráadásul a YG borzasztó, nem egyenlően bánik a lányokkal.

Szerintem is elvitte a média őket más irányba, tényleg sok modell munkát kapnak mostanában.

2020. márc. 25. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen ezt én is észre vettem. Mondjuk a mostani albumukon is csak 1 zene van... De ettől függetlenül imádom őket.
2020. júl. 13. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
#2 Azért mert ez csak egy dal volt az albumról ami előre megjelent. Szóval nem az 1 zene a teljes album, az majd csak októberben jön (Úgy volt először hogy szeptember de a YG-tól szerintem ezt már megszokhattuk úgyhogy én örülök hogy csak 1 hónapot csúszik) és ugye még az album előtt Augusztusban kijön mégegy collaboration zene (nem hivatalos de elvileg vagy Ariana Grande vagy Selena Gomez)
2020. aug. 4. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
22%
Soha az eletben nem lehetnének modellek sem a testük, sem a fejük alapján :D utálom, mikor hivatásos modellektől elveszik a munkát az ilyen 160 centis semmi lányok, csak mert 11 éves idióták rajonganak értük...
2020. okt. 3. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem volt szép kedves utolsó.
2020. dec. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
31%
Viszont kvara igaz😂
2020. dec. 2. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Egy ideált képviselnek, rengeteg hetero férfinak bejönnek.
2020. dec. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
68%
Mert fel lettek állítva a színpadra, innentől kezdve az embereknek mindegy, hogy ki van ott. Rengeteg idol énekelni, táncolni sem tud. A 90 százalékuk pedig tok átlag, elvetve találni csak igazán kirívó szépséget köztük. Sőőőt vannak koztuk kifejezetten rondak is. Köszöntem
2020. dec. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
65%
Az ázsiai népeket eleve szépnek tartom. Szép bőr, igényes külső, jó gének. Van pár nem annyira visual, de tehetséges idol tényleg. De a többség szép. Legalábbis nekem.
2020. dec. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Sok európainak van ma már Ázsia fétise, egyébként nekem is, teljesen elvitt egy elvolt Anime világba. Bar mar kinottem belőle. A szépeket en is szépnek tartom :D de ha a sok bts b.zi kislány elmenne Koreába, sajnos nem őket találná az utcán, hanem rengeteg átlagos, sok csúnya embert is, mint bárhol. Az ázsiai bőr valóban sokkal jobb, mint a miénk, ez genetika.
2020. dec. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!