Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki hallucinált már közületek?

Onyx123 kérdése:

Valaki hallucinált már közületek?

Figyelt kérdés
Itt most kiemelten a látásira gondolok milyen volt?Sztorik is jöhetnek,vagy olyankor egy másik világba vagy?
2020. febr. 27. 21:21
 1/4 2*Sü ***** válasza:

Néhányszor voltak pillanatnyi hallucinációm. Mind hosszú ébrenlét után, kialvatlanul, fáradtan, és némileg alkoholos állapotban. (Nem, nem részegen, még talán nem is spiccesen, kb. úgy egy sör után.) De inkább csak bevillanó érzetek voltak ezek, röpke látványok. Inkább hasonlított valamiféle álomképből csent pár képkockára, mint valós látványra.


Pl. egy néptánctáborba úgy érkeztem meg, hogy előtte 1-2 órát aludtam. Ott délelőtt intravénásan pótoltuk haversráccal a lemaradást, mert 2 nap késéssel tudtunk csak csatlakozni a táborhoz. De már akkor nagyon szét voltam esve. Ebédszünetben beugrottunk a helyi kocsmába egy sörre. A tévében Timon és Pumba volt látható éppen. Oké, délután folytattuk a tanulást. Az oktató aztán tartott egy kisebb szünetet, leültünk és ő beszélt én meg hallgattam, néztem. Egy pillanatra Timonná változott a szememben. De tényleg csak egy pillanatra. (Erre fogtam magam, és elmentem a sátramba aludni inkább.)


A másik abból a szempontból érdekes, hogy igazából nem klasszikus érzékszervi hallucináció, inkább szétcsúszott realitásérzet. Tehát egy kicsit offtopic, de legalább korlátozott mértékben vicces (sajnos elmesélve kevésbé vicces, mint amilyen megélni volt). Szintén a néptáncos múltamból származik, egy turnéról, ahol a zsinórban második átvirrasztott éjszaka közepén jártunk. Ültünk egy szálloda lépcsőfordulójában, dumálgattunk. Az egyik néptánctársam – nevezzük Pistinek –, aki mögöttem ült azt mondta, hogy ő inkább elmegy aludni. Jó éjt, stb… Két perc múlva hátrafordultam, hogy megkérdezzem Pistit, hogy Pisti vajon miért ment el aludni, és roppant mód meglepődtem, hogy nincs ott.

2020. febr. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem :(
2020. febr. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Én egyszer szeretnék hallucinálni ami jó érzés,vicces lenne pl egy elefántot látnék az udvar közepén ahogy kergetne egy turistát,vagy egy pillanatra más világba lennék(most hirtelen ez jutott eszembe) pszihoaktív szer nélkül lehetséges?és milyen módon?(mármint ilyeneket látnék)
2020. febr. 27. 23:07
 4/4 A kérdező kommentje:
Nekem is van egy sztorim,kb amikor elkap a roham (évente egyszer) mindig ugyanazt a trexet és vulkànt látom amikor kihalnak a dínók én meg próbálok életbe maradni,nagyon nagy depresszió kap el utána,ezt még énse tudom miért meg néha majdnem öngyilkos leszek,nagyon bizarr...1.köszi a választ
2020. febr. 27. 23:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!