Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Válaszol valaki pár kérdésemre...

Válaszol valaki pár kérdésemre az Origo nyelvvizsga kapcsán? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Jövő héten megyek, és a szóbeli részről olvastam, hogy hogyan zajlik. Lehet, hogy buta kérdés, nem vagyok tisztában ezekkel, de a szóbeli vizsgán magyar a vizsgáztató, vagy angol anyanyelvű?

Illetve milyen hosszú a szóbeli rész? Mennyire nehéz?



2020. febr. 27. 23:51
 1/1 anonim ***** válasza:

Én is jövő héten megyek, de voltam már novemberben is.


A szóbelin 2 tanár volt bent, magyarok. Először elkérik az igazolványt, ott még magyarul beszéltek, de én már ott is csak angolul válaszoltam. Utána egy gép előtt először egy számra kellett kattintani, enek a témáját én nem láttam csak ők. Második körben két kép közül kellett egyet választanom, harmadik körben ugyan úgy egy számot kellett kiválasztani 10 közül. Akkor elkezdődött a szóbeli. Magamról kellett beszélnem, aztán kérdeztek, gondolom amit elsőnek választottam számot az adta az irányt. Utána jött a kép, majd a végén szituációs beszélgetés.


Te hanyadikán mész a laborra és hova, helyileg?

2020. febr. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!