Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Olyan problémám lenne hogy...

Olyan problémám lenne hogy interneten vásároltam egy hangfalat. Többit lent?

Figyelt kérdés
Nah szóval, a neten vettem egy sráctól egy hangfalat.. tegnap meghozta a gls a feleségem átvette.. hazaértem melóbol kibontottam és lám az egyiknek az egész belseje szétvan peregve...a másikban is csak a mély szól (nem gls szállitás hiba mert rajta volt a törékeny matrica is) szóval nem azt kaptam amit vártam...ráadásul az egyikben egy magnat a mélynyomó a másikban pedig gyári. 32.000ft volt postával. Az lenne a kérdésem feljelenthetem e az illetőt? Csinálnak e valamit? Mert a srác nem hajlandó visszafizetni a pénzt... Ő állitja hogy ez a szállitás alatt ment szét de ez nemigaz! Az esztétikai állapota megsem közeliti a fotot amit mutatott róla! Jah még annyit hogy utlólag az is kiderült hogy netes képpel hirdetett. Köszi előre is!
2020. febr. 28. 05:58
 1/2 anonim ***** válasza:

Hat, teged bizony atvertek. Feljelentheted, ha szerencsed van akkor mar tobben is megtettek, es talan evek mulva penzed is lesz belole.


Tanulsag: a tul jo ajanlatoknak nem dolunk be, nem fizetunk elore (!!!!), vadidegenektol nem veszunk semmit csak akkor, ha szemelyesen vesszuk at es ki lehet probalni.

2020. febr. 28. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem nagyon lehet ezzel mit csinálni sajnos,sose fizess előre,inkább személyes találkozó.
2020. febr. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!