Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek a Luxor nyereménye...

Szerintetek a Luxor nyeremények valódiak?

Figyelt kérdés
Elvileg Luxor főnyeremény nyertes minden héten van, ezért ebből a lottótípusból kell lennie a legtöbb nyertesnek, mégsem hallottam soha olyanról hogy valaki nyert volna, sőt ismerős ismerősét sem, mindenki akivel beszéltem panaszkodik hogy még képtalálat sem jön össze vagy csak nagyon ritkán. A Szerencsejáték zrt honlapján viszont fent vannak a nyertesek kategóriánként és elég sok van elvileg. Tudom hogy az ilyet nem veri az ember nagy dobra, de titokban tartani is nehéz, mert az emberek "beszélnek" így úgyis kiszivárogna, szóval nem gyanús ez?

2020. febr. 28. 20:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Persze, aprópénz ez a játék forgalmához képest.
2020. febr. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Attól mert pont egy ismerősöd se nyert, vagy nem árulják el, még simán nyerhetett más.
2020. febr. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, miért kéne ismerned nyertest. Kevés is van, és nem milliárdokat nyernek.

Például, a legutóbbi, 2020. február 22-i húzáson 12766-an nyertek 1190 Ft-ot; ettől nagyobb összegeket 22-en nyertek. A 22-ből 10-en 101145 Ft-ot. 107-ezer Ft a minimálbér havi nettó (kifizetésre kerülő) összege. (A minimálbér a szakképzettséget nem igénylő munkánál van.)


Egy év alatt kb. 70 LUXOR nyerőosztályú nyertes van. Ha egyedül van a héten, akkor 7-9-millió Ft-körüli a nyereménye, ha ketten vannak, akkor 3,5-4,5-millió Ft.

Egy alapfelszereltségű Suzuki Swift 3-millió Ft, középkategóriás autó 5-7 millió. Egy családi ház hőszigetelése is kb. 3-millió Ft, a tetőcsere már nem biztos, hogy kitelik ennyiből.


Ritkán, egy évben vagy 7-8 esetben van Jackpot, az néhány tízmillió Ft. 10 év alatt sincs 100 ilyen nyertes.


Első keret találat 1-millió körül van, ha egyedül nyeri valaki, ha ketten, akkor fele egynek-egynek a nyereménye. Csaknem 700-ezer Ft-ba került múlt évben a gázkazáncsere. Az előző 14 évet bírt ki, úgy, hogy a legdrágább részei nem hibásodtak meg, így is, a működése alatt, csak hibajavításra a teljes árának megfelelő összeget fizettem ki; és akkor még az évenkénti karbantartási díj nincs is benne.

1-2 ilyen nyeremény van 1 héten.


Az első képtalálat igen ritkán fizet 500-800-ezer Ft-ot, inkább 100-300-ezer a szokásos. Csak a két unokám iskolai étkezési díja 180-ezer Ft egy tanévben.

1-6 ilyen nyeremény van 1 héten.


Szám szerint, igencsak kevesen vannak a fenti nyereményosztályban nyerők; a további két nyerőosztály nyereménye elég kis összeg.

És a LUXOR játékban elérhető nagyobb nyeremények is egy-kettőre, különösebb feltűnés nélkül elkölthetők.

2020. febr. 29. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Scream85 ***** válasza:

Azért mert te nem tudsz róla, lehet hogy nyert közeli ismerősöd is.

Pl én sem árulnám el sok embernek ha nyernék.

2021. okt. 1. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!