Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A halál 1000 arca című dokumen...

A halál 1000 arca című dokumentum filmben a kivégzési jelenetek a BV intézetekben (villamosszék, gázkamra) eredeti, valós felvétel vagy kamu?

Figyelt kérdés
Két haverom szerint 100% hogy kamu, de nekem nagyon is eredetinek tűnik.

2020. febr. 29. 18:47
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Eredeti, mint a Légikatasztrófák belső felvételei is mind valósak.
2020. febr. 29. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Akkor ezek szerint jól gondoltam. Pedig az USA-ban a börtönökben általában nem engednek szinte soha fotózni, kamerázni a kivégzéseken.
2020. febr. 29. 20:33
 3/4 anonim ***** válasza:
96%
Lefordítom neked az egyes választ: kamu az egész.
2020. febr. 29. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Egy fórumon olvastam hogy vannak benne valós és megrendezett jelenetek, valamint úgy tudom hogy 4 részes a film. Ott azt írták hogy a film hivatalos oldalán fent van hogy melyik a valódi jelenet és melyik nem az. Az oldalt viszont nem sikerült megtalálnom.
2020. márc. 1. 00:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!