Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Pszichológus MA/MSC diplomával...

Pszichológus MA/MSC diplomával lehetséges magánrendelést folytatni valamilyen úton?

Figyelt kérdés
Ne NETES linkeket tegyetek be légyszi, mert szinte az összeset ismerem, és valahol azt írja igen, valahol azt, hogy nem. A TEÁOR szám is érdekelne, ami alatt a "pszichológiai tanácsadás" folyik.

2020. márc. 4. 19:15
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Doktori címmel lehet magánrendelésed.
2020. márc. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És akkor miért lehet találni több "pszichológiai tanácsadó" szakembert a neten? Nincs doktorijuk, csak pl tanácsadó szakpszichológusok vagy sima MA diplomájuk van. (Bár ilyet nem sokat találtam, azért is kérdeztem.) Legtöbb tanácsadó szakpszichológus.
2020. márc. 5. 00:12
 3/5 anonim ***** válasza:
MA diplomával lehet szakképzésre menni és utána magánrendelést indítani.
2020. márc. 5. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
MA diplomával lehet szakképzésre menni, és utána magánrendelést indítani. Doktori cím nem kell (de lehet), a legtöbben vagy doktorira, vagy szakképzésre mennek MA diploma megszerzése után. És persze a szakképzés elvégzése után is megcsinálhatja valaki a doktoriját.
2020. márc. 5. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ha jól értem, akkor csak MA diplomával nem lehet? Ha nem kezdesz el képzést?
2020. márc. 5. 07:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!