Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A királygyilkos krónikáját...

A királygyilkos krónikáját érdemes így elkezdeni?

Figyelt kérdés

Karácsonyra kaptam. De látom, hogy egy befejezelten trilógia és így félek elkezdeni, hogy sokat kell várni a záródarabra.

Közeljövőben várható a 3.könyv megjelenése?


2020. márc. 7. 10:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem kezdd el olvasni, nagyon jó könyv. Én két éve olvastam őket, nemrég újraolvastam. A 3. kötetet meg ígéri az író már egy ideje, de nem nagyon hallottam konkrétat felőle. Ez egy monumentális regény, nem csak a hosszúságára gondolok, hanem a sztori szempontjából is.

Leszögezném, hogy mindkét kötet zseniális, tényleg érdekfeszítő és jól kidolgozott. Viszont a beharangozott események nagy része csak a második köteten kezd el megtörténni. Az első kötetben megszületik a "hős", a másodikban elindul az útára... szóval nem tudom, bele lehet-e egyáltalán sűríteni egyetlen 3. könyvbe a befejezést. Biztos nincs könnyű dolga, de ha tényleg dolgozik rajta, elég nagy az esély rá, hogy be is fejezi.

De azért, mert nincs befejezve, ne hagyd ki, megéri elolvasni.

2020. márc. 24. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Elkezdem mindenképpen:)

Szerinted meg fog azért jelenni valamikor a könyv?

2020. márc. 28. 18:18
 3/4 A kérdező kommentje:

Pontosítva a kérdést: szerinted mikor jelenik meg?

Csak mert hallottam, hogy akartak ebből sorotatot csinálni. De kérdéses, hogy így érdemes-e.

2020. márc. 29. 11:35
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem szeretnék találgatni, George R.R. Martin után már nem tudom :D
2020. márc. 29. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!