Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Más bogarak is lehetnek a hajban?

Más bogarak is lehetnek a hajban?

Figyelt kérdés

2bogarat találtam a hajamban, csak egy opicit megkapartam a fejbőröm és az első bogár amikor meg akartam nézni le esett az ujjamról, aztán megint megkapartam a fejbőröm de azt már sikerült össze

nyomni egy picit mintha “pattant”

volna. Nem viszketett a fejbőröm

meg semmi.. elkapni sem tudtam volna a tetveket sehonnan.

Leketséges hogy valami más volt ami valahogy oda került mivel a mai és a tegnapi nap folyamán épp festettük ki a házban lévő szobákat és elég felfordulás volt.

Ha mégis tetvek voltak ha még nagyon az elején vagyok hajmosással lehetséges hogy megszabadulok tőlük még idő előtt? Házi praktikákat irhattok a poztonság kedvéért



2020. márc. 7. 18:01
 1/4 anonim ***** válasza:
45%
Nullásgép.
2020. márc. 7. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Normális válaszokat kérek :)
2020. márc. 7. 18:08
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Bármelyik gyógyszertárban lehet kapni tetű elleni szereket, valamint sűrű fogú fésűt. Megfizethető áron van.
2020. márc. 7. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom, de én vakarózom 1-2 napja brutàlisan. Átnézettem a hajamat, és nem talált semmit az a személy, aki átnézte.

Most kimostam a hajam, és három fekete apró bogár is kijött. Még iskolában voltam már tetves, és tudom, hogy az jóval nagyobb, és fehéres színű. Ez kb negyed akkora.

Nem tudom, hogy amikor heti kétszer mosok hajat, mindennap fürdök, autómat rendben tartom(porszívózás, fertőtlenítés), àgyamat két hetente áthúzom, egy nap kb ötvenszer mosok kezet, más autójába nem ülök be, buszra nem szállok fel, vonaton nem utazom, és nem érintkeztem másik emberrel már 1,5 éve. Egyedül alszom, nem alszik velem senki, nem szexeltem senkivel, nem dugtam össze a fejem senkivel, nem öleltem meg senkit, nem voltam moziban/színházban, meg igazából sehol. Hónapok óta csak itthon vagyok, meg maximum boltba megyek el. Még nyilvános padra sem ülök le soha. Gőzöm sincs hogy kaphattam el megint valami szart.

Holnap rohanok, és veszek tetűírtót.

2022. aug. 7. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!