Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyi az esélye...

Szerintetek mennyi az esélye annak hogy lefogják mondani a koncerteket, amik nyáron lesznek?

Figyelt kérdés
Június végén lesz egy koncert amire nagyon jó lenne elmenni, viszont elég peches, mert most van ez a koronavírusos kellemetlenség, aztán hallom hogy folyamatosan mondják le az ünnepségeket, koncerteket... Szerintetek ez a vírusos pánik nyárig lefog csengeni ?
2020. márc. 7. 18:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Biztos hogy addig nem fog lecsengeni. Attól függ mennyire nagy ez a koncert.
2020. márc. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én arra tippelek, hogy - az influenzához hasonlóan - nyáron visszaszorul, jövő télre meg már, mire újra feltámad, csak egy lesz a sok világszerte elterjedt influenza-szerű megbetegedés közül, aminek a szövődményeibe egy gyengébb szervezet akár bele is halhat.
2020. márc. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is nagyon féltem a Budapest Parkos Billy Talent koncertet :/
2020. márc. 10. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
#3 Ha lemondják akkor valúszínű hogy együtt cumizzuk be, én a Budapest Parkos MGK koncertre mennék el :D
2020. márc. 10. 17:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!