Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen hatásokkal jár a...

Milyen hatásokkal jár a telefon Rootolása?

Figyelt kérdés
A KingRoot-ot tölteném le a Game Guardianhoz.

2020. márc. 9. 16:13
 1/5 anonim ***** válasza:

Garancia elvesztése, hibás eljárás esetén a készülék téglásítása (azaz dobhatod a kukába).


[link]

2020. márc. 9. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 2*Sü ***** válasza:
Nagyjából semmilyen hatásfoknövelő hatása nincs. A telefonon az alkalmazások bizonyos rendszerfájlokhoz – illetve a többi alkalmazás adataihoz – csak korlátozott – kizárólag olvasási, vagy semmilyen – jogot kapnak. A rootolás ezt a korlátozást oldja fel. A rootolás védi egy-egy alkalmazás által tárolt esetleges bizalmas adatokat más alkalmazásoktól. Viszont egy-egy alkalmazás jellegéből kifolyóan nem tud működni, csak a korlátozások feloldásával. Egy telefont akkor érdemes rootolni, ha pontosan tudod, hogy milyen céllal, melyik alkalmazásnak milyen jellegű működése miatt rootolod a telefont, de ekkor is körültekintőnek kell lenni, és nagyon megszűrni, hogy egy rootolt telefonra milyen alkalmazást telepítesz.
2020. márc. 9. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ha Rootoltam, akkor azt utána még vissza lehet csinálni?
2020. márc. 9. 16:35
 4/5 A kérdező kommentje:

#1


Egyébént a linkedben a legtöbb telefontípus szóba kerül, de a Navon nem. Na és nekem vajon milyen típusú a telefonom?

2020. márc. 10. 11:10
 5/5 anonim válasza:
Ha kicsit ért hozzá az ember nem kell kidobnia, csak download módból új recovery, recoveryből meg új rendszer. De gyorsítani lehet, sok az ilyen play store-os rootot használó gyorsító. Nekem is tégla volt, de 1-2 nap mókolás után még 2 évet használtam mostmár 5 éves telefonom.
2020. ápr. 28. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!