Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek Magyarországon...

Szerintetek Magyarországon belesznek zárva az iskolák a vírus miatt? Így is most lettek volna programok megtartva, de a korona miatt nem lesznek és nem is értem.

Figyelt kérdés
Miért kéne iskolába menni, ha programok meg nem lehetnek megtartva akkor mi értelme elhalasztani ha úgyis nagy valószínűséggel az iskolába kapod el

2020. márc. 10. 15:24
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem mindegy, hogy 400 ember áll be egy terembe pár órára, vagy pedig csak azzal a 40 emberrel találkozol, akivel egyébként is, és aki hozzád hasonlóan nem járt semerre.

Amúgy inkább járművön kapod el, mint az iskolába𝐧.

2020. márc. 10. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én azt értem de emiatt semmi nem lesz osztálykirándulás se stb akkor most nem mind1 ,hogy 30kmrel arrébb kapjuk el.
2020. márc. 10. 15:36
 3/8 A kérdező kommentje:
Vagy ott az iskolába
2020. márc. 10. 15:37
 4/8 anonim ***** válasza:
75%

Iskolába𝐧.

És mi az, hogy belesznek?

Beleznek?

2020. márc. 10. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Miért, ha bezárják az iskolát, akkor otthon maradsz, ki sem mész a lakásból, a szüleid nem fognak dolgozni járni? Amúgy Romániában és Szlovákiában mától bezárták az iskolákat és az óvodákat.
2020. márc. 10. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%
Azt ugye tudod, hogy ha bezárják, akkor majd nyáron lesz pótlás?
2020. márc. 10. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Be lesznek* ha így megfelel neked

Amugy tudom hogy akkor nyáron kéne menni az szar lenne

2020. márc. 10. 21:12
 8/8 anonim válasza:

#4/7 meglott a hejesiràsy zótár


Amúgy figyelj, ma fog eldőlni,hogy akkor mi is lesz. De az is lehet hogy már eldőlt. Konkrétan szanaszét van hypeolva az egész szarság 😂 annyira hülyeség amit csinálnak. De amúgy 50-50 lenne. Ha most bezárják nyáron tovább járunk szóval... @kérdező veled értek eggyet. Ha egy városban jelen van és nem tesznek ellene hamar akkor bizony nem lehet megfékezni és ugyanúgy az osztálytársaidtól, évfolyamtársaidtól ia elkaphatod. De szerintem nem lesznek bezárva. Az ördög sem tudja.

2020. márc. 11. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!