Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért ne legyek könnyűvérű lány?

Miért ne legyek könnyűvérű lány?

Figyelt kérdés
Nem érzem magam alkalmasnak komoly kapcsolatra. Személyiségem egy kuka, buta is vagyok stb... Mikor kihívóan öltözködtem egyből rohantak utánam, felfigyeltek rám. Eddig még kutyába se vettek, meg régebben is bántották. Csomó fiúval elkezdtem irkálni(mikor eddig senki se beszélt velem) meg minden. És igen tudom, hogy mire mennek. Suliba is azt látom, hogy az ilyen lányok a népszerűbbek. Csomó barátnőjük van, fiú barátok stb... Bevédik őket, mindenki velük akar barátkozni. Engem is sokan keresnek már lányok is. Miért ne legyek az?

##ne ##az
2020. márc. 10. 20:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Mert hamar kiègsz. Bàr ugysem èrted mit jelent.
2020. márc. 10. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Mert tárgyként fognak rád tekinteni, amit csak úgy eldobhatnak.


Persze, ha neked is csak a szexre lenne szükséged, akkor csináld. De hosszútávon ne az olyan emberektől várj törődést és figyelmet, akit csak a külsőd érdekel, mert fájni fog a csalódás.

2020. márc. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A jelenség, amit leírtál, amúgy természetes. Az ember úgy van összerakva, hogy jobb külleműek társaságában saját magát is többre értékeli.


Ha csak az elejét elolvasod Pál Feri A függőségtől az intimitásig C. könyvét, már abból sokat tanulhatsz a vonzalomról.

2020. márc. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Az nem valódi barátság. A kérdésedben benne is van a válasz. Érzékeny a lelked, fájt az, hogy semmibe vettek, bántanak és most így próbálsz meg kompenzálni.


Csak magasról lehet nagyot esni. Ha eddig szürke egérként fájtak ezek, többszörös fájdalmat fogsz majd átélni, ha te leszel az iskola ribije.


A te korodban meg amúgy természetes, hogy nem a házasságot tervezgeted. De van különbség aközött, hogy szívesen szexelnél, de nem életed párját keresed és aközött, hogy a kihívó viselkedéseddel pont azokat a fiúkat vonzod magadhoz, akikkel semmiképp sem jársz jól.


Ha nem ebből akarsz később élni, hogy celeb leszel és imádod, ha néznek és figyelnek és tudod is kezelni a helyzetet, akkor szerintem inkább a tanulásra koncentrálj, mert hosszú még az élet, 20-30 fölött már irigyelni fognak és te fogsz nekik munkát adni.


Végül pedig ha csak szex, melyik a jobb? Olyan emberekkel összejönni, akik a mennyiségre mennek és trófea vagy nekik, vagy olyannal, akivel mindkettőtöknek jó, figyeltek egymásra és összeszoktok szexuálisan is?


Meg a nemi betegségek kockázata se mindegy, hogy valaki bárkivel összefekszik mert vadássza a jó nőket, vagy csak te vagy neki a szexpartnere.

2020. márc. 11. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!