Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi volt a legfélelmetesebb/hát...

Mi volt a legfélelmetesebb/hátborzongató dolog amit a gyereket valaha mondott?

Figyelt kérdés

2020. márc. 12. 18:11
 1/7 anonim válasza:
28%
Nekem nincs gyerekem, de egy munkatársam gyereke egyszer azt mondta, hogy terhes. 14 éves volt.
2020. márc. 12. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én olyan horror sztorikra vagyok kíváncsi. Pl unokahugim azt mondta hogy nem tud aludni éjszaka a sarokban lévő néni figyeli.
2020. márc. 12. 18:49
 3/7 anonim ***** válasza:
91%

Volt párszor hogy a kisfiam ezt mondogatta:-Anya egy fekete bácsi van mögötted...(főleg mikor széken ültem)

Először nem nagyon reagáltam rá,de mikor már ötödször mondta ezt,hirtelen megfordultam de én nem láttam semmit. Kérdeztem a fiamat,most is itt van? Válaszolta igen és mutogatott felé...

Utána nem sokkal megtudtam hogy ahol laktunk,ott öngyilkos lett egy idősebb férfi. Hát nem kicsit becartam én is...örülök annak,hogy már nem lakunk ott.

2020. márc. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
76%
Nem mondta, de annak idején mikor sétáltam és babakocsiban toltam a fiam mindig ugyanott, ugyanannál a háznál befogta a fülét. Se kutya, se semmi nem volt... Ez furcsa volt, de igazán akkor akadtam ki mikor született egy lányom és Ő is ugyanezt csinálta, ugyanott, úgy hogy nem látta ezt a testvérétől soha.
2020. márc. 13. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Állítólag a gyerekeknek nyitva van a 3-dik szemük és látják a szellemeket kb 5-6 éves korig.
2020. márc. 13. 21:02
 6/7 anonim ***** válasza:
88%

Egyszer egy ismerős kisfiú volt nálunk. Kimentünk az udvarra és mondta, hogy itt az ördög, nem látod!?

Másik esetben egy 2 éves gyerek volt nálunk. Este a konyhában ültünk, mikor mutatott valahova és ismételgette, hogy bácsi. Később a fürdőszobában mutatta, hogy itt a bácsi. Ijesztő volt.

2020. márc. 14. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 mijone válasza:
85%
Nekem a kisunokám, fiú, 3 éves koráig mondogatta "sötét bácsi mérges" mutata, de csak a saját szobájában.
2020. márc. 16. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!