Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ki mit szeretne karacsonyra?

Ki mit szeretne karacsonyra?

Figyelt kérdés
Otletet gyujtok, hatha irtok olyat, amit az en szeretteim is szeretnenek.
2008. nov. 21. 12:20
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
92%
Békét, boldogságot :D de ezek kb meg is vannak! Viccet félretéve: egy-két jó könyvet, nadrágot, térdzoknit... :) bármit!
2008. nov. 21. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
96%
Én örülök annak ha egyáltalán kapok valamit. Nagyon rosszul jön a világválság. Nekem már az ajándék hogy van egy szerető családom, szép házam, stb.
2008. nov. 21. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
87%

Én az idén nem kivànok semi értékcikket,azt akartam,hogy eben az évben egyedül had dekoràljam a lakàst,meg a fàt.

Màr van ajtodisz,ablak levono,hosapray,rengeteg karàcsonyfadisz,füstölö,gyertyàk stb.

Most én a lakàs felöltöztetésében akarom örömömet lelni.

Ja a pàrom megvesz idén egy hatalmas élö karàcsonyfàt(ez volt az egyedüli anyagi kivànsàgom)

Viszont tavaly kaptam mozijegyeket,nagyon aranyos volt,akitol kaptam mert egy csomag pattogatott kukoricàba volt becsempészve,ugyhogy meglepetés volt tényleg,a màsik uncsimtöl kaptam egy doboz bonnont,de különlegeset,cukràszdàban àllittatta össze,illetve illetve pàrom lepett meg egy uj tréning ruhàval(imàdok sportolni)

2008. nov. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
75%
Minél több ajándékot a két kisgyerekemnek, és azt, hogy ők legyenek nagyon boldogok! Annál nagyobb ajándék nekem nem kell. Ja, és essen a hó!
2008. nov. 21. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
81%
békét,boldogságot,egészséget,meg vmmi könyvet
2008. nov. 21. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
86%

En egy MP3 lejatszot szeretnek kapni.

De szerintem annyira tomve vannak az uzletek, hogy valasztani nem problema, inkabb a PENZ a problema.

2008. nov. 21. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
91%
Én tavaly a szüleimnek és a nővéremnek is álló lámpát vettem, most már nagyon jó árban lehet ilyen lámpákat kapni, nagyon sok fajta van belőlük és emellett nagyon fel tudják dobni a szobát:) Végső esetben pedig ott van az ajándékcsomag (pezsgő, csoki...)
2008. nov. 21. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
83%

Én szeretenék karácsonyra téligumit kapni az autómra a szüleimtől!

Vagy vmi különleges édességet!

2008. nov. 21. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
79%

Jé!

Még ilyen kérdésnél is lepontozàs van????????????

Hàt màr az ember azt se irhatja le,mit kivàn?

Nem mindegy ,ki mire vàgyik,az is szimpàtia alapjàn fel.le van pontozva?

Na az ilyen lepontozosok nem éltek még àt egy gazi boldog karàcsonyt.

Nem is baj.

2008. nov. 21. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:

Teljesen ki vagyok akadva alepontozason!!!

En sem ertem, mi a baj egy konyvvel vagy akarmivel amit fentebb irtak.

Mint a kerdes magyarazatakent megirtam, otleteket gyujtok. tehat hasznos valaszt szerintem az ad, aki otleteket is ad. Es leirja, hogy mit szeretne, vagy mit kapott tavaly.


Koszonom azoknak, akik adnak otleteket.

2008. nov. 21. 15:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!