Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti hogy bírjátok az önkéntes...

Ti hogy bírjátok az önkéntes karantént?

Figyelt kérdés
Most a helyzetre való tekintettel, tényleg csak a legszükségesebb helyekre megyek, munkába is gyalog megyek, majd egy óra, de kibírom. Annyira nem is rossz, csak internet legyen. Szívesen kimozdulnék, de most lehet nem jó ötlet. Csak én vagyok így, vagy másoknál megy az élet normális kerékvágásban?
2020. márc. 15. 11:32
 1/5 anonim ***** válasza:
itt total normalisan megy az élet..(München mellett)
2020. márc. 15. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy is otthonról dolgozom, és kevés helyre járok, így az én életemben nincs nagy változás. Remélem azért a késő tavaszra tervezett túrákra el tudok menni, ez aggaszt per pillanat a legjobban.


Nemsokára elmegyek sétálni, most szép az idő.

2020. márc. 15. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan sétálhatsz, ha más nincs a közelben.
2020. márc. 15. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Eddig jól, mivel pénteken még voltam dolgozni, tehát nekem csak most kezdődött. Tegnap kimentem kaját venni is. Holnaptól viszont nem tudom, hogy lesz. Pár napot kibír az ember, pihen, olvas, filmet néz, takarít, főzőcskézik (amíg van mit), de hogy utána mi lesz, azt nem tudom. Sokkal könnyebb lenne, ha az ember biztosan tudná előre, hogy meddig kell kitartani - de sajnos az élet nem így működik.
2020. márc. 15. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell bírnom, semmit sem változtattam.

Itt a faluban ritkaság, ha boltba menet-jövet, a kb. 900 méteres úton akárcsak egy emberrel is találkozom az utcán. Tegnap is így volt; a boltban pedig a két ott dolgozón kívül egy vevő volt még rajtam kívül.

A legnagyobb létszámú rendezvény a vasárnap koradélelőtti mise, oda ma is a szokásos tizenegy idős asszony és egyikük unokája ment.

Ráadásul szép idő van, van mit ténykedni a kertben; most tartok egy kis ebéd utáni pihenőt.

Munkába meg majd menni kell, nem önkéntes karanténoskodhatok. Gyalog igen messze van, ráadásul az amúgy is keskeny közút mellett – ha egyáltalán van hely – gyalogolni nem veszélytelen. És a kóbor kutyák sem szeretik. Úgyhogy buszozás lesz, mint volt is.

2020. márc. 15. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!