Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Vélemény a graffitiről?

Vélemény a graffitiről?

Figyelt kérdés
Nyilván nem az olyan válaszokra vagyok kíváncsi,hogy összefestenéd a házam addig ütnélek míg mozogsz hanem ahol egy darab elhagyatott helyen nagyon jól mutat (és nem a tróger vandalizmusról beszélek)

2020. márc. 15. 15:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem sok tetejét látom 3-8 túlcifrázott, csak a többi crewnek szóló, öncélú betű több négyzetméteres felfirkálásának. Drága hobbi semmiért. Egy 400-as MTN kanna 1100-1600 forint, ugye.


Elhagyatott helyen hogy nézhetne ki jól? Kinek mutatna egyáltalán? Viccelsz.


Banksyt és le Rat-ot becsülöm, meg a stencilezőket.

2020. márc. 15. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Az igényes graffitiket a kevésbé frekventált helyeken el tudom fogadni (Lakatos út, Ángel Sanz Briz út, stb.). Mivel hobbiszinten rengeteget fotózok a városban, ezeket is szeretem lekapni (míg el nem távolítják). Vannak köztük kifejezetten művészi értékűek is.
2020. márc. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Egyébként ilyen útmenti úgymond elhanyagolt területeken nagyon állatul néz ki pl. Újpest fele van egy óriási Újpest felirat ami kegyetlen profi . (Mára össze van firkálva de a lényeg még látszik)...
2020. márc. 16. 07:37
 4/4 anonim ***** válasza:

Vannak azok, amik a házak oldalán vannak, mint pl ezek:

[link]

[link]

[link]

Ehhez hasonlókat nagyon szívesen elnézegetnék, de a kétszázadik "Face" felirattól már falnak megyek.

2020. márc. 16. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!