Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Vannak még One Direction...

Vannak még One Direction fanok? Szerintetek még össze fog állni a banda valaha?

Figyelt kérdés
Közel 10 éve az életem 'részei' és nagyon reménykedek benne, hogy valaha még együtt fogom őket látni. Ti mennyi esélyt láttok erre? <3

2020. márc. 16. 15:05
 1/7 anonim válasza:
16%
Szia! Én nem vagyok One Direction fan, de vannak jó zenéik. Nem hinném, hogy össze fognak állni, mert azok a zenék, amiket ők írnak, azokat már szinte senki nem hallgatja.
2020. márc. 16. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Egyértelmű, hogy vannak!!! (jeleeen) Őszintén fogalmam sincs, hogy mit gondoljak a visszatérésükről. Az ő döntésük és ezt tiszteletben tartom, addig is, míg nem áll össze a banda újra, (ami remélem meg fog történni o_O) külön-külön imádom őket.
2020. márc. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
74%
Nem valószínű, Harry befutott mint színész és énekes, rengeteg felkérése lehet stb a többiek úgyszintén, ki is kérdezték őket, Niall és Harry összeszeretni állni az biztos Louis asszem nem igazán mivel van már családja Liam is támogatja az ötletet, viszont Zayn volt az első aki otthagyta a bandát, és mondta is nem is szándékozik visszamenni, Mindenkinek megvan a maga élete már, ne erőltessük ezt a egészet, Nekem is a életem részei voltak, viszont már semmi sem lesz a régi, nem fognak ismét össze-állni, akármennyire akarjuk mi fanok, ha valamit rosszul irtam le nézzétek el, nem vkövetem már őket így nem akarok senkit félrevetni
2020. ápr. 10. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
logikusnak tűnik amit az utolsó válaszoló írt, de én nem értek vele egyet. Hihetetlen szoros barátság volt a tagok között, nem titok, hogy most is kapcsolatban voltak, mert szeretnének valamit a 10. évfordulóra. Niall kifejezetten szeretné, hogy összeálljanak, Liamnek is hiányzik a dolog. Az együttes twitter oldala megint bekövette Zaynt is, szóval szerintem minimum 1 számra van esély. De majd július 23-án meglátjuk, bár jelenleg nem tudnak együtt dolgozni a vírus miatt, de reménykedjünk:)
2020. ápr. 16. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%
Persze, hogy vannak! Örülnék neki, ha újra össze állnának. A mai napig, ha meghallom bármelyik számukat, teli torokból énekelem(megjegyezném volt már példa arra, hogy társaságban csináltam). De ezt ők döntik el, nem tudunk mit csinálni, csak reménykedni, hátha...
2020. jún. 5. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
én igen is hallgatom a zenéjüket, sőt, csak most kezdtem el hallgatni őket, mert régebben mindenki telebeszélte a fejem, hogy hát nekik milyen rossz a zenéjük stb... és nem tudom. remélem hogy talán egy utolsó turnéra vagy egy koncertre összeállnak, vagy ha lesz turnéjuk akkor remélem, hogy itt Magyarországon is fellépnek:))
2020. aug. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Jeleeeen! 🙌🏼 Szerintem össze fognak állni, viszont inkább az a kérdés szerintem, hogy milyen formában. Lehet egy utolsó turnéra, utolsó albumra, vagy úgy, hogy mellette mindenki folytatja a szóló karrierjét... azt teljes mértékben kizártnak tartom, hogy Zayn-nek bármi köze is lesz majd hozzá.
2021. okt. 30. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!