Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan tanuljak meg Jitterezni?

Scout9 kérdése:

Hogyan tanuljak meg Jitterezni?

Figyelt kérdés
Tudnátok mondani tippeket, hogy hogyan lehetek profi PVPs a Minecraftban? Jelenleg BalkerCrafton mindenki lever engem :(.

2020. márc. 16. 17:52
 1/3 A kérdező kommentje:
*Jitter Click
2020. márc. 18. 09:47
 2/3 anonim válasza:
Szia ez pedig elég egyszerű! Én úgy tanultam meg, hogy vettem egy krumplit és azt ketté vágtam majd a mikróm tetejére tettem az egyiket, a másikat az egérpadomra. Innét már csak annyi az egész, hogy felfalod a félkrumplit, mert attól jobban fogsz tudni koncentrákni! A másik félből pedig csinálj krumpli, grapefruit,fokhagyma turmixot és abból minden reggel fogassz egy csuporral! (Fontos, hogy eggyel, mert megárthat). Nekwm ez slkat segített és remélem neked is fg! :)
2020. ápr. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Gofrisütő ***** válasza:

#2 mi a szar 🤣. Amúgy ha profi pvps akarsz lenni, akkor én azt mondom, hogy 3 lépés van (én én kb úgy 1,5nél tartok).

1 tanuld meg a jobra balra menő kombót, hogy az ellenfeled ne találjon el.

2 tanulj meg profin eltalálni az ellenfeledet, miközben kombózol. Gyakorlás kérdése, de singleplayerben tudod külön fejleszteni. (ha már ez megvan, jobb vagy az átlagnál. Már csak az igazán profik tudnak legyőzni.)

3 jitter click. Ezt csak gyakorlással tudod elérni. Legfeljebb vannak tutorialok, hogy hogyan kell tartani az ujjat YT-on. Remélem hasznis volt a válaszom.

2020. dec. 30. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!