Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek léteznek vámpírok?...

Szerintetek léteznek vámpírok? Vagy esetleg más természet feletti?

Figyelt kérdés
Én hiszek ezekben és remélem egyszer találkozok egy vámpírral .

2020. márc. 16. 20:09
 1/5 anonim ***** válasza:
47%
Létezünk.
2020. márc. 16. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
71%
Az egészségügyben, a laborokban talakozhatsz vámpírokkal, tolem mindig leszivnak egy kis vert, igaz nem a nyakambol.
2020. márc. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
56%
Ja de most karantenban vannak.
2020. márc. 16. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
50%

Ha egy kérdésre lehet egzakt választ adni, akkor semmi értelme véleményeket firtatni. Az válasz egyértelmű: nem léteznek sem vámpírok, se természetfeletti lények.


Az szíved joga, hogy mit hiszel.

2020. márc. 16. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Jogos.De ki tudja? Amiket most mondok elméleti síkon mondom. Amikor Bram Stoker megírta a Drakula c. könyvet 1879-ben ő hallotta valakitől (szerintem) és aki ezt elterjesztette tőle kezdődött ez az egész dolog. Ő biztos tudhatott valamit, esetleg találkozott is egyel onnan kezdődtek meg a dolgok az az ősember szerintem akarta tudatni a következő generációkkal hogy van számunkra egy veszélyes faj. És mivel akkor nem voltak tollak se papírok ezért elment barlang rajzot készíteni, és akkor észre vehették mások is. Onnan elkezdtek mende-mondák terjedni akár a twilight vagy a mesék.(persze csak szerintem vannak így ezek és az én logikám szerint írtam meg) Szóval a válaszom IGEN létezhetnek, és lehetséges. "Amint kinyitjuk a kíváncsiság kapuját minden lehetséges!"
2020. jún. 16. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!