Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek ebben az évben...

Mercédesz oláh kérdése:

Szerintetek ebben az évben vége a világnak? Mindenki ezt irkja hogy a vírus miatt vége lessz stb msgírta a biblia

Figyelt kérdés
2020. márc. 16. 22:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A francba, már 2000. január 1-én is volt egy és most itt a következő. Nem lehetne picit ritkábban? :D
2020. márc. 16. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz vége a világnak, csak kevesebb Mercédesz talál gazdára.
2020. márc. 16. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Túl vagyok már vagy harminc világvégén, valahogy ezt is átvészelem. Az idióták nem akarnak fogyni, ez nagy baj. Még a világvégénél is nagyobb.
2020. márc. 16. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Énsem szeretném ha vége lenne de annyi posztot látok a facebookon hogy a biblia megírta stb kicsit idegesítő is :/ feltwm a gyerekeimet ennyi az egész
2020. márc. 17. 13:04
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha félted a gyerekeidet, akkor ne a bibliának és egyéb mesekönyveknek higgy!
2020. márc. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha a bibliának hiszel, az nem baj, de melyik részében írnak arról, hogy 2020-ban megszűnik létezni a világ. Vagy bármely más időpontban. Ilyen nincs benne. Sok más igen, de ez nem.

De tegyük fel, tudatlan vagyok, és igen, most lesz vége, és tényleg benne van.

Akkor meg használd ki a maradék időt, amíg együtt lehettek. Bohóckodjatok, játsszatok, nevessetek sokat, amíg lehet. Nem ez lenne a logikus?

2020. márc. 17. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem írja pontosan csak a járvány miatt rengetegen azt hiszik ... mert a biblia ir ojat hogy nagy jarvanyok lesznek vizozon a vilagvege elott stb
2020. márc. 18. 10:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!