Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Regisztráltam a facebookra,...

Regisztráltam a facebookra, de sajnos nem tudom használni mert ezt adja be. Valakinek valami ötlet? Meddig ellenőrzik, mikor tudnám használni?

Figyelt kérdés

Jelenleg nem tudod használni a Facebookot.

A beküldött információ ellenőrzése folyamatban van.


Folyamatosan szem előtt tartjuk a közösségünk biztonságát, ezért a jóváhagyásig nem használhatod a Facebookot.



2020. márc. 17. 07:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Megadtál neki e-mail címet - és azt egyből visszaigazoltad?

Meg telefonszámot is megadtál - és beírtad az sms-ben kapott kódot neki?

Mert ezt a kettőt érdemes - mivel ha más opciót választasz akk vannak ilyenek...

2020. márc. 17. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Így van mind a kettő opció meg volt, és most pedig várok csak sajnos nekem a munkámhoz kellene ezért kényszerültem rá, hogy regisztráljak
2020. márc. 17. 08:07
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Aha, érdekes..

Nincs a neveden "volt" korábbi/régebbi fiók - amit még nem töröltél..?

Vagy nem kértek be személyi adatot, képet? - Mert amúgy akkor szoktak így váratni..

2020. márc. 17. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Talán ha van másik telcsi számod is - próbálj meg egy másikat létrehozni. De ne arról a gépről, ip-ről - hanem egy másik készülékről...
2020. márc. 17. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Az is fontos néha hogy az e-mailedbe épp be legyél lépve - és akk nem kell a kódot beírni.., hanem csak vissza igazolni..
2020. márc. 17. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy az is lehet h jó lesz ha vársz egy pár órát (vagy már most..) mivel most hallottam több ismerősömtől is h reggel nem engedte be őket a face - szóval simán lehet túlterhelt volt a rendszer - és nálad is ezért szórakozott..
2020. márc. 17. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2020. márc. 18. 09:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!