Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A kérdésem a-z volna, hogy...

A kérdésem a-z volna, hogy meddig bírod wifi nélkül?

Figyelt kérdés
2020. márc. 17. 15:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Bármeddig
2020. márc. 17. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ameddig el nem fogy a mobilnetem, I guess.
2020. márc. 17. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

3 napja nem használok wifit.

De amúgy net nélkül is hetekig ellenék.


Vannak néha ilyenek facebookra kiírva, hogy pl egy hónap net, és gép nélkül és kapsz 1 milliárdot. Egy olyanban is simán benne lennék. Olvasnék, dolgozgatnék a ház körül, edzenék... Pár milliárdért akár több hónapot is simán bevállalnék.

2020. márc. 17. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 MikeS13 ***** válasza:

Bármeddig.

Vágyom is rá, hogy egyszer majd így éljek, mert én még emlékszem milyen volt nélküle.

2020. márc. 17. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 2*Sü ***** válasza:

Attól függ, hogy milyen környezetben vagyok.


Itthon, távmunkában informatikusként, programozóként dolgozva max. pár óráig bírom WiFi nélkül, utána már valami áthidaló megoldás kell.


Viszont egy nyaralás, túrázás során nem hogy WiFi, de mobilnet, sőt telefon nélkül is el tudok lenni napokig. Nyilván praktikus tud lenni, ha az ember használja a telefonjában a térképet, a GPS-t, meg tudja nézni az időjárás előrejelzést, a menetrendet, esetleg este beleolvas a hírekbe, vagy küld egy képet valamelyik közeli ismerősének, de ezek csak kényelmi funkciók, nélkülük is simán el lehet lenni, sőt még jobban lehet ezek hiányában az éppen átélt élményre hangolódni.

2020. márc. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!