Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az normális ha éjjel egész...

Az normális ha éjjel egész végig ugyan azt a zenét halagato másnap már másnak hallom a zenét (dallamot)?

Figyelt kérdés

egyik éjjel elinditottam a kedvenc zenémet reggel már más volt a dallama és hát ez normális? Ez csak velem van így??

A választ előre is köszi



2020. márc. 17. 20:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát nem hallottam még ilyenről.
2020. márc. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Normális. Elsőre csak azt hallod ami a legjellegzetesebb. Sokadik hallásra meg elkezdenek szétválni a zene rétegei. egy időben azt csináltam, hogy külön hallgattam a basszus gitárt, aztán az egyik szólógitárt, majd a másikat, végül a dobot. Persze mindig egyszerre szólt az összes, ua. a CD ment, csak már fejben el tudtam különíteni a hangszereket. Ez akkor is hasonlóan működik, ha nem direkt csinálod.
2020. márc. 18. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!