Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Amerikában ha nem fedezi a...

Amerikában ha nem fedezi a biztosító a kórházat akkor igaz hogy pl a véletlen levágott ujjadat nem varrják vissza?

Figyelt kérdés
2020. márc. 18. 19:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Visszavarrják azt, csak aztán be is hajtják rajtad a költségeket.
2020. márc. 18. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Ha pl. csöves vagy, lerí rólad hogy nincs pénzed és bevisznek hogy haldokolsz és nincs biztosításod abban a pillanatban hagynak meghalni ott ahol elférsz pl. a kórház mellett
2020. márc. 18. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ahogy az #1-es írja, megcsinálják csak kapsz róla egy igen szép összegű számlát amit utána a kórház kiad végrehajtónak és bevasalják rajtad.
2020. márc. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mennyire igaz nem tudom: tegnap néztem Gombos Edina videóját. A gyereknek felszakadt az állán a bőr. Össze kellett kapcsozni. Mivel van biztosításuk, ezért csak kb. 100 ezer forintot fizettek, egyébként 300 felett lett volna.


A csövest hagyják meghalni nettó marhaság. Nincs olyan, hogy valakit nem látnak el. A visszavarrás nem mindig lehetséges, és nem életmentő beavatkozás. El tudom képzelni, hogy ha a fizetésre nincs lehetőség, akkor csak ellátják a sebet.

2020. márc. 19. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
66%

Nem varjak vissza.

Olvastam egy bacsirol, aki veletlen lefureszelte ket ujjat. Gyorsan jegre tette oket es bement a korhazba. Volt biztositasa, de csak egy ujj visszavarrasat allta volna ezert megkerdeztek melyiket valasztja. Allitasa szerint azert a gyurusujjat, hogy tudja hordani a hazassagi gyurujet, igy a kisujj ment a levesbe.

Ha haldokolsz (de nincs biztositasod) eletmento mutetek hajtanak vegre, es balesetnel is csak annyit csinalnak, amivel eletben tartanak, de "szepito", "javito" mutetet nem csinalnak ha nincs biztositasod.

Itt elek az USAban, vagom hogy mukodik :(

2020. márc. 20. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!