Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lentebb kifejtem (? )

Lentebb kifejtem (? )

Figyelt kérdés
Sziasztok! Előre leszögezem, normális válaszokat szeretnék kérni! Késik a menstruációm, de alhasi görcseim vannak már vagy 3-4 napja, a derekam néha kb. leszakad, a melleim nagyon feszülnek és fájnak (nekem mindig ilyen fájdalmaim vannak, és ilyen erősek). 2 hónapja nem létesítetttem a párommal szexuális kapcsolatot, az előző havi menstruációm sem tért el a többitől. Mivel még iskolába járok, és most digitális oktatás van, így hirtelen jött ez a változás, és kicsit megviselt. A napokban sokat stresszeltem a menstruációm, az iskola, és magánügyi dolgok miatt. Kb 1 hete kellett volna megjönnie, de még nem állt be. Szeptemberben is az iskola miatt késett 1 hetet. Valószínű, hogy a stressz miatt lehet?

2020. márc. 18. 23:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem éltél nemi életet az elmúlt időszakban, a terhességet nyilván kizárhatod.

A stressz reális tipp, de biztosat senki nem fog tudni mondani.

2020. márc. 18. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Elképzelhető. Nekem évente 1x van ilyen hogy görcsölök mint állat és leszakad a derekam. Lehet hogy neked is valami ilyesmi van.
2020. márc. 18. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Szerintetek van terhességre esély? (nem szeretnék gyereket) Még mindig semmi...Van valami tippetek, hogy mivel "indithatnám meg"?
2020. márc. 19. 20:10
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem sok esély van terhességre de csinálj egy tesztet, hogy megnyugodj.
2020. márc. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!