Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A halál pillanata, valóban...

A halál pillanata, valóban hasonló, mint a nemi kielégülés utáni pillanat?

Figyelt kérdés
Valóban tökéletes boldogságot,nyugalmat érzünk utána?Már ha egyáltalán van utána bármiféle érzés.Több helyen olvastam,hogy végre megnyugszik az ember,elszáll minden gond.A halál pillanatát a Franciák kis orgazmusnak is nevezik.Szóval ez lehetséges?
2020. márc. 19. 14:05
 1/6 anonim válasza:
81%
Te hallod, nem tudom, mit szívsz, de gyorsan állj le vele!
2020. márc. 19. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Egyes,nem szívok semmit,kicsit olvass utána,már ha érdekel a dolog,de ezt kétlem.
2020. márc. 19. 14:12
 3/6 anonim ***** válasza:
83%
Próbáld ki.
2020. márc. 19. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Utána biztos nem. Előtte pedig attól függ, hogyan halsz meg.

Pl egy száz éves bácsikáról, aki aktív életet élt, el tudom képzelni hogy úgy érzi, teljes életet élt, mostmár ideje menni, és teljes nyugalommal várja az elmúlást. Akit pl lelőnek, annak ez nyilván egy kevésbé nyugalmas és jóval fájdalmasabb élmény.

2020. márc. 19. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Az utolsó mondatoddal nem értek egyet. A Franciák "Le petite mort", azaz kis halálnak, az orgazmust hívják.

Nem pedig fordítva.

Egyébként pedig az előttem szólóval értek egyet, hogy a hosszú, eredményes élet lezárása adhat nyugalmat, de a hirtelen, erőszakos halál maximum annyiban, hogy nem szenvedsz tovább.

2020. márc. 19. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez sok mindentől függ.

Ha az agyad úgy érzi, hogy kábítószert kell termelnie, akkor tényleg ilyen nyugalomban fogsz meghalni.

Ha meg nem, akkor akár bele is őrülhetsz közben a fájdalomba.

Vagy megfulladsz, ez elég gyakori halálnem. Fulladásnál nem szokott lenni ilyen nyugalom.

Ez mind létezik, és a halálod után remekül le lehet majd olvasni az arcodról.


Egyébként kevered a dolgokat, mert az orgazmust nevezik kis halálnak (ugyanez a kábítószer okozza), és nem fordítva.

2020. márc. 20. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!