Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Magyarországon van törvény...

Magyarországon van törvény szerinti kötelezettség arról, hogy pl. emagon, edigitalon stb. csak úgy lehet terméket forgalmazni, ha van magyar nyelvű útmutatója? Vagy megengedett angol nyelvű útmutatóval is?

Figyelt kérdés
2020. márc. 19. 14:29
 1/2 anonim ***** válasza:
2020. márc. 19. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

1-es válaszoló: ez talán meglepő lesz a számodra, de képzeld el, hogy vannak olyan emberek, akik dolgoznak a járványhelyzet alatt (is). Én egy vagyok közülük. És mivel a vírus miatt rengeteg extra feladatom van, igyekszem a lehető leghatékonyabb módon intézni az időigényes feladataimat. A jelenlegi fő feladatomhoz szorosan kötődnek a Magyarországon forgalmazott termékek leírásai és az azokhoz kapcsolódó esetleges jogi szabályozások, de mivel nem vagyok jogász, mivel nincs sok ismeretem ebben a témakörben, és időm sincsen túl sok jelenleg arra, hogy ezzel foglalkozzam, ezért annak reményében írtam ezt a kérdést ide a Gyakorira, hogy talán lesz olyan ember, aki tud releváns választ adni erre a kérdésemre - az eszméletlenül félelmetes és fél Magyarországot elpusztító vírus eszeveszett tombolása ellenére is.

Tudom, hogy tele van trollokkal és tapír agyatlanokkal a Gyakori, de azért egy próbát adtam neki. Ha már csak egy releváns linket kapok, én már annak is örülök. Te, kedves 1-es válaszoló, éppen nem tartozol ezek közé, tehát azt javaslom, hogy pánikolj tovább otthon. Szívesen a tanácsot!


2-es válaszoló: nagyon köszönöm a linket, máris sokkal közelebb vagyok, mint a gugli kereséseimmel! Ezer hála! :)

2020. márc. 19. 20:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!