Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha valaki most megnyerné az...

Ha valaki most megnyerné az ötöst, az hogy venné fel a nyereményét?

Figyelt kérdés
A koronavírus miatt kérdezem. Ha még 90 napig fennáll ez a vészhelyzet, akkor már fel se veheti? (Úgy tudom 90 napig lehet csak felvenni)
2020. márc. 19. 20:02
 1/6 anonim ***** válasza:
30%
90 napon belül kell jelentkezni érte. Valahogy megoldanák, de már úgyis megvan, hogy ki fogja “megnyerni” hidd el. Most szerintem el is viszik.
2020. márc. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 opened paradise ***** válasza:
100%
Van egy zöld szám, pont azért is, hogy ne egy hatmilliárdot érő papírfecnivel kelljen az úton sétálgass.
2020. márc. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Eddig úgy tudtam,hogy az a játékszenvedélyes embereknek fenntartott szám. Vagy akkor mêgsem?


Akkor ezek szerint elmennek személyesen az illetőért?

2020. márc. 19. 21:20
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem, hanem megbeszélik, hogy mi legyen.

Hol találkoznak, mikor, mit vigyen, stb.

Ja, és nem készpénzben kapja meg az egészet, csak ha úgy kéri.

2020. márc. 20. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Akkor gondolom aki nagyon vidéki annak fel kell mennie vagy budapestre vagy szegedre vagy pécsre (úgy tudom ezeken a helyeken van a szerencsejatek zrt-nek központjai) és a megbeszélés ezen helyek valamelyikên történhet.

Nem hinném hogy ha valaki egy kis faluban nyerné meg, akkor ott találkoznának. És ha nincs autója el sem tud menni egyik városba se, tömegközlekedni meg a koronavírus miatt nem igen lehet

2020. márc. 20. 17:27
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

A nagy nyereményeket bankszámlára utalják. Az ötösre azt tanácsolják, több bank között legyen szétosztva.

Szakember egyéb tanácsokat is ad.

Ezek egy része a személyes biztonságról szol, más része a sokkhatás kezelhetőségében segit, ezen felül a nyeremény okos használatában segít.

Nem néztem, bevezettek-e rendkívüli intézkedéseket. A lottózók elkerülését javasolják, online fogadás jobb most. Abban a rendszerben pedig a kifizetés is mindig számlára megy.

2020. ápr. 1. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!