Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Május közepén jár le a 2 évem...

Május közepén jár le a 2 évem hogy sikeres forgalmi vizsgát tegyek. Az új törvény miatt nem vizsgázhat senki vírus miatt. Most mi lesz bele öltem a pénzt a semmiért?

Figyelt kérdés

2020. márc. 20. 11:33
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%

Minden amit befagyasztottak, annak értelemszerűen kitolódik a határideje a korlátozás idejével.

Ha neked egy határidő május 20-ig szólt, de előtt volt 2 hónap stoppolt időszak, akkor a feloldást követően a határidőd automatikusan július 20-ig fog szólni. Ha fél évig tart a tiltás, akkor fél évvel hosszabbodik meg. Minden ugyanott folytatódik a korlátozások feloldásával ahol abbamaradt, csak egy kényszerű időeltolódás van benne.

2020. márc. 20. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:

Gondok adodtak, és most tudtam volna el menni vizsgázni ez lett volna a 2. Vizsga.

Meghosszabbítják a 2 évet valahogy?

Vagy mindent újra kell kezdenem? 😧😰

2020. márc. 20. 11:40
 3/32 A kérdező kommentje:

Kedves válaszoló!

Ment a zöld új köszönöm!

2020. márc. 20. 11:43
 4/32 anonim ***** válasza:
82%

Nincs meg kijarasi tilalom, az elet nem allt meg, csak korlátozva van. A szamlakat is be kell fizetni, hiaba veszelyes a sorbanallas a postan.

Szoval ha a vizsgabiztosok dolgoznak, akkor menned kell vizsgazni, akkor nem hivatkozhatsz a jelenlegi helyzetre. Remenykedj, hogy nincs vizsgaztatas es akkor valoban kitolodik minden.

2020. márc. 20. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:

Oke hogy nincs kijárási tilalom, de vizsgázni nem lehet...

Akkor hogy vizsgázzak le?

Szóval tegnap előtt ota, ameddig tart a vizsgáztatás szüneteltetés hozzá kéne adják a 2 évhez nem?

2020. márc. 20. 12:46
 6/32 anonim ***** válasza:
100%

Az első válaszoló jól írta. Szerintem is a kieső idővel hosszabodik meg automatikusan a lejárati idő.

Legalább is nagyon remélem. Én eleve 4 hónapot vártam hogy elkezdhessek vezetni, tudom az a 2 évből ketyeg, de reméltem, hogy májusra meglesz a jogsim... Hát, így lehet decemberre sem. Viszont ha ez a cirkusz kitolódik én is érintett leszek.

2020. márc. 20. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy az #1-es írta meghosszabbodik minden határidő. Azért arról, hogy visszamondták a vizsgád nem árt ha valamilyen hivatalos papírt vagy legalább elektronikus értesítést begyűjtesz.
2020. márc. 20. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
100%
Hivatalos ertesites a KAV oldalan volt. Nekem kulfoldi munka miatt necces, sajnos egyet buktam, de ugy voltam hogy kiutazasig lenne meg 2 alkalom.Sajnos nem, es az oraim is torodtek. Így nekem vagy egy kulfoldi munka lemondasaval jat ez, vagy remelhetem hogy akar fel evvel is kitoljak.
2020. márc. 20. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!
2020. márc. 20. 19:00
 10/32 anonim ***** válasza:
Szia! Épp most olvastam, hogy módosítani akarják a törvényt, így akinek letelne önhibáján kívül a 2 év, annak hosszabbítsanak. Végre már eszébe jutott valakinek, hogy mi tanulóvezetők is milyen nagy sz@rban vagyunk most.
2020. ápr. 2. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!