Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti találkoztok ismerősökkel,...

Ti találkoztok ismerősökkel, barátokkal? Vagy mindenkivel megszakítjátok a találkozást?

Figyelt kérdés
Mi a párommal nem élünk együtt, ő Budapesten él, én vidéken lakom, és Pesten szoktunk találkozni.. Ti ezt hogyan oldanátok meg? Egyáltalán nem találkoznátok?

2020. márc. 20. 14:30
 1/10 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem beleírni hogy a koronavirus miatt kérdezem.
2020. márc. 20. 14:32
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi nem találkozunk senkivel. A férjemnek heti kétszer be kell mennie dolgozni, az is pont elég, de szerencsére az irodát egy másik sráccal osztja meg így kevesebb a rizikó. Én itthon vagyok. Nagy ritkán a boltba megyek csak.
2020. márc. 20. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Autóba ülsz aztán mész.
2020. márc. 20. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
A családtagokkal, párommal persze hogy találkozom. A többi emberrel próbálom kerülni, illetve elmarad a kézfogás, puszi.
2020. márc. 20. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Kapni szeretnéd a vírust, vagy terjeszteni?
2020. márc. 20. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
skype, facebook videóhívás
2020. márc. 20. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
A haverokkal számítógépen beszélgetünk legtöbbször de ha találkozunk nincs kézfogás se puszi a vírus miatt tartjuk a távolságot.
2020. márc. 24. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Csicsky ***** válasza:
100%
Én a hozzátartozókkal, barátokkal, ismerősökkel kizárólag online tartom a kapcsolatot (Skype, Facebook Messenger, Gmail csevegő). Senki nem jöhet be a lakásomba, vagy akár csak a közvetlen közelembe. Ha kutyasétáltatás közben találkozom ismerőssel, akkor csak pár méteres távolságra közelítjük meg egymást (min. 5 méter) és így egymásnak kiabálva beszélgetünk. A többi járókelőt is nagy ívben kerülöm ki, ha kell, átmegyek az utca túloldalára (szerencsére alig van valaki az utcán).
2020. márc. 24. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
100%
Mindenkivel meg.
2020. márc. 24. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Én senkivel nem találkoztam március 15 óta. Itthon vagyok, barátokkal néha beszélek Facebookon,vagy valahol,de ennyi.
2020. ápr. 15. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!