Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 10gb adatforgalmam a telekom...

10gb adatforgalmam a telekom elfogja törölni teljesen vagy még használható egy kis ideig az idő letelik akkoris?

Figyelt kérdés
Április 31 ig felhasználható 10 gb adatforgalmat kaptam feltötltő kártyás telefonomra ha nem használom le kárba fog menni ? Ezt a járvány miatt kaptam.
2020. márc. 20. 20:14
 1/3 anonim ***** válasza:

Csak a megadott időpontig használható; ha nem kerül felhasználásra, elvész. Az én Nokia 1209-es telefonomon biztosan elvész, az egész.

(Nem április 31-ig, az már május 1., ugyanis április minden évben 30 napos.)

2020. márc. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Április 30 napos, ha nem használod fel addig, akkor el fog veszni, Elsején már nem tudod használni.
2020. márc. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Tragédia... Nagy a dilemma mi? Otthon vagy a négy fal között, wifin, de kaptàl 10 GB-ot ingyen. Most wifizz vagy mobilnetezz?
2020. márc. 21. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!