Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Csak én vettem észre, hogy...

Csak én vettem észre, hogy egyre nagyobb a guriga a vécépapírban?

Figyelt kérdés
Találtam egy fiókban kb 10 éves gurigákat, amiket karácsonyi ajándék csomagoláshoz tettünk el. Megnéztem és kb a mostani ÖSSZESNÉL 2 cm-el kisebb átmérőjű. Ugyanannyi pénzért kevesebb vécépapírt kapok. És a tekercsek átmérője ugyanakkora.
2020. márc. 20. 22:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mindegy, mekkora, a csomagoláson feltüntetik a lapok számát és méretét, azt kell nézni.
2020. márc. 20. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen tudom. zewa-ról van szó. egyik 10 évvel ezelőtti, másik emg mostani. Ugyanazok a feliratok, csak egyiken az, hogy kevesebb lapszám. ugyanannyi pénzért.
2020. márc. 20. 22:40
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

10 evvel ezelotti? Jo hogy nem egy 1960-as szovjet tekerccsel hasonlitod...


Amugy igen, igy kell burkolt aremelest csinalni. Nezd meg a joghurtok meretet, nezd meg a '100-as' papirzsepit ami csak 90 darabos, nezd meg a 1.5l-es kolat ami csak 1.25-os, nezd meg a feldecis szeszesitalt ami mar csak 4 cl es nem 40%-os hanem 38, a kilos kenyeret ami csak 80 dekas, a szinten 80 dekas lisztet, a 19 meg 17 szalas cigit, a .33 helyett .25-os dobozos uditot, a 10 helyett csak 8g-os vanilias cukrot, sorolhatnam napestig. Pszichologia, marketing, meg inflacio.

2020. márc. 20. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szükség van rá:

[link]

2020. márc. 20. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
És a Forest Grand Regina wc papirt vettem mindig pont ezert. Sajnos csak a DM ben lehet kpni es most hiany van.
2020. márc. 21. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!