Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mekkora mennyiségű dohányt...

Mekkora mennyiségű dohányt tudok itthonra küldeni postán a külföldi nyaralásból?

Figyelt kérdés

Vízipipadohányt akarok majd venni jó sokat, repülőn is hozni akarok, meg talán postán is adok fel. Egyiptomba megyek.

Mennyi dohányt küldhetek postán legálisan, amit még nem kell megvámoltatni?


2010. júl. 25. 20:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Vámmentesen nem sokat hozhatsz haza kb 50 g ha jól tudom. Egyébként ha utazási irodával mész, akkor ott kérdezz meg valakit majd, mert ők ezt biztosan tudják!
2010. júl. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
kérdezd meg a postán
2010. júl. 25. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Én a vám- és pénzügyőrség oldalán olyat találtam, hogy 250g pipadohányt lehet behozni 1 személynek.


Itt: [link]

2010. júl. 26. 11:53
 4/5 anonim ***** válasza:
Aham tényleg 250 g van én egy régebbit olvastam. Látod megtudod találni te is ha akarod....
2010. júl. 26. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen, sikerült. Következő feladat az lesz, hogy megtaláljam azt, hogy csomagban mennyit lehet. :D
2010. júl. 26. 14:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!