Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek Magyarország...

Szerintetek Magyarország milyen lesz 2050-ben, létezni fog-e még e név alatt?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy kipusztít-e minket egy meteor, valami szuperbaktérium vagy vírus, lerohan-e minket valamelyik ország, III. Világháborút túléljük-e...

2020. márc. 21. 16:06
 1/2 anonim ***** válasza:

józan paraszti ésszel azt mondom hogy az évtizedek, évszázadok "elég sokat vertek rajtunk"..

szerintem kipusztitani nem fog semmi, de vegetáló, gyötrő, frusztrált emberek, mégtöbb hajléktalan, BETEGSÉGEK fognak jönni!


annyit tutira tudok hogy:


A társadalom amit csinál negativ dolgok(frusztráció,düh,elnyomás) mégtöbb pszichoszomatikus embert generál, akik idő előtt meghalnak 50-60 éves kor között az ideg elviszi őket.


a többi országhoz képest mindig romlani fogunk, de fejlődni is fogunk egyben.


Németországot fogjuk majd "idővel" követni példaként remélem..(nem a menekültekre értem) hanem a felfogásra értem.


A III.világháborút ki fog törni de az majd egy új korszakot fog inditani az emberiség történetében ha túlélik az emberek.


ui: sajnos a társadalmat nem lehet leváltani mert itt nem csak a kormánnyal van a gond hanem magával a gondolkodás móddal (nem vagyunk buták) csak agresszivak,frusztráltak.

ebbe fog előbb utóbb remélem "ráébredni" mindenki hogy súlyos gondok vannak..

felkéne ébreszteni azokat akik ilyen emberek.

2020. márc. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

*még annyi hogy pont a pánik fog megölni minket ami most is folyik.. migráns,soros,norbi,korona virus

pánik, pánik, pánik.

2020. márc. 21. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!