Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az elvetett magzatok a mennybe...

Az elvetett magzatok a mennybe kerülnek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tudom,ez a kérdés nagyon bután hangozhat,de nagyon régóta gondolkodtam már rajta,és sosem találtam választ.Hova kerülnek Isten szerint az elvetett magzatok?”Minek” számítanak?Ugyanúgy lelkük van mint nekünk?Halottam valamit,ami szerint az elvetett magzatokból lesznek a démonok,mert sosem születhettek meg,ezért fellázadnak.Nem tudom,hogy igaz-e.Kérlek titeket,aki tudja a választ,írja meg.


2020. márc. 21. 21:16
 1/8 anonim ***** válasza:
A válaszom hogy mérhetetlenül buta vagy.
2020. márc. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Miért lennék buta?Szerintem te vagy egy kicsit ostoba gondolkodású,az alapján legalábbis,hogy megítélsz másokat anélkül,hogy életedben beszéltél volna vele:))
2020. márc. 21. 21:45
 3/8 anonim ***** válasza:
Elvetett magzatok kozul, csak az egig ero paszuly no a mennyekbe.
2020. márc. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ez egyáltalán nem olyan dolog amivel viccelodni kellene,sot.
2020. márc. 21. 22:36
 5/8 anonim ***** válasza:
Úgy hiszem, hogy a mennybe kerülnek. Isten tulajdonai ezek az ártatlanul megölt gyerekek. Az ördög nevet,hogy elvették tőlük az életet, de démonná biztosan nem válnak.
2020. márc. 21. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A kukába kerülnek.

Menny, pokol, ördög meg isten csak mesékben van.

2020. márc. 22. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Van egy nagy semmi - de az mégsem semmi.

Egy üres tér, üresség, teljesség, abszolút, igazi önvaló.

Ez szóba nem fogható, és szavakkal nem elmondható, de még csak el sem képzelhető.

Tehát van ez a valami (vagy nincs) ezt akkor tudjuk tapasztalni - ha nem gondolkodunk.

Sokan ezért gyakorolnak pl meditációt vagy más spirituális utat hogy ezt tapasztalják.

Mert mi mint ember tévesen egy folyton változó gondolt halmazzal azonosítjuk magunkat.

Ha eleget gyakoroljuk akkor meg tudunk maradni a tiszta, éber jelenlétben (gondolkodás nélkül).

Ez egy olyan "valami" ami nem változik.

Tehát ha van a testünk, gondolkodásunk, érzéseink - és ezek változnak - viszont van valami ami nem változik - akkor a változatlan az inkább jellemző ránk (ezért hívják igazi önvalónak).

Na most ezt talán mégis úgy lehetne elképzelni hogy van egy nagy üres tér - ami nem született - nem hal meg - nem változik - de benne jön létre minden.

A szemléltetés kedvéért vegyük egy nagy üres doboznak. Amik igazából vagyunk.

Ez egy személytelen intelligencia is egyben, mert azért tud bármi is létrejönni - mert ebben a dobozban formákat tud felvenni.

Mint pl az atomok.

Minden amit látunk itt, és még mi magunk is ugyanolyan alkotóelemekből állunk össze - és ez csak ezen a "felületen" ebben az üres térben "dobozban" jöhet létre.

Vagyis van egy nagy tudat - amiről nem tudjuk hogy mi.

És van egyéni tudatunk, amivel gondolkozunk - de mivel nem tudjuk leállítani a gondolkodás folyamát - ezért nem tudunk eggyé válni a "nagy" igazi tudatossággal.

Viszont ha így vesszük akkor az egész egy illúzió!

Tehát a saját gondolataink álomvilágában álmodunk, és ezért nem értünk azt univerzum működését. Meg persze gondolkodással soha nem is érhetjük meg.

~

Tehát a magok a tudatban vannak.

Minden a tudatban van.

Eredetileg nincs élet - nincs halál - senki, semmi nem megy sehova.

Mi hisszük azt hogy élünk, hogy meghalunk, hogy magok nőnek a földből, és hogy haladunk valamerre.

Ez az egész azonban csak az álom része. Nem sokban különbözik az irányítatlan álmoktól éjszak. Álom az álomban - nem kell komolyan venni ;)

2020. márc. 22. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Te mit szívsz, hetes? Nekem is kell.
2020. márc. 22. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!