Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek miért kérhet...

Anika2225 kérdése:

Szerintetek miért kérhet ilyeneket?

Figyelt kérdés
Egy sráccal elkezdtünk ismerkedni.Egy idő után elkezdett olyanokat írogatni hogy nem e lenne kedvem kihívóbb képet küldeni magamról.És hogy ha nem küldök kihívó képet akkor nem akar találkozni sem.Nagdon fájt tőlle ez a dolog hiszen már jó idelye írogattunk és a végére jött rá adásul tőlle ez a dolog hogy kihívó képeket akart.Nem is értem miért.Hiszen aki kíváncsi őszintén a másikra az tud várni.És nem kóvetelőzik szerintem ilyen szinteken.
2020. márc. 22. 01:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Azért kér ilyet, hogy ki tudja rád verni. Légyszíves ne küldj neki semmit a magad érdekében. Inkább szakítsd meg vele a kapcsolatot, mielőtt még rossz vége lesz, mert csak kihasznál. :(
2020. márc. 22. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Oké rendben van sajnos most nagyon szomorú vagyok és csalódott hogy ez lett az egész vége hogy ilyen képeket kér dehogy küldök olyan képeket bem az a típusú vagyok meg bármikor vissza is élhetne a képekkel
2020. márc. 22. 01:37
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan, ne hagyd magad!
2020. márc. 22. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Személyesen is ismered, vagy csak irogattok egymásnak? Még az is előfordulhat hogy egy vén majom, aki így csapja be a lányokat.

Én is azt mondom, hogy ne küldj neki semmit!

2020. márc. 22. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ahogy előttem is írták, még véletlenül se küldj ilyen képeket! Vissza is élhet vele, felteheti a netre, vagy zsarolhat vele stb. Inkább tiltsd le és felejtsd el egy életre!
2020. márc. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!