Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a baj velem? Többi lent.

Mi a baj velem? Többi lent.

Figyelt kérdés
Nahh szóval az van, hogy este állandóan ölelgetem a takaróm és nem tudom miért.. néha oda gondolok egy fiút és úgy megkönnyebülök úgy érzem nem vagyok egyedül és valaki szeret. Mitha vágynék egy kapcsolatra de tudom hogy még ennek nincs itt az ideje.. visszatérve a takarós dologra csak azzal az egy takaróval tudok elaludni (2 takaróm van) és reggel mindig úgy kelek fel hogy rámasztam a takaróra ugyan úgy ölelem és a 2 lábam és a kezeim között van.. valaki segítsen mert nem tudom hogy miért van ez :(
2020. márc. 23. 14:51
 1/6 anonim válasza:
100%
Ez azért van, mert a lelked vágyik egy másik félre, aki szeret téged, és pl esténként megölel stb.Igaz hogy a szülők is meg szoktak ölelni, de az más.Remélem tudtam segiteni!
2020. márc. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm <3
2020. márc. 23. 15:40
 3/6 A kérdező kommentje:
És azt tudni kell hogy nagyon nagyon önbizalom hiányos vagyok és magányos mwrt nincsennek barátaim :(
2020. márc. 23. 15:49
 4/6 anonim válasza:
Nyugi, ha lesz párod, az önbizalomhiányod eltünik, jelenleg én is ez vagyok, es csak azért tudtam neked ,,segiteni,,😇
2020. márc. 23. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Csak az a baj hogy sose lesz :(
2020. márc. 23. 19:45
 6/6 A kérdező kommentje:
Légyszives írjatok még valamit.. esetleg hogyan tudnék magamnak fiút keresni? Valaki olyat aki szeret nem használki nem csal meg és megértő..
2020. márc. 24. 18:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!