Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit kell tenni olyan helyzetbe...

Mit kell tenni olyan helyzetben, hogy ha az ember megunta az életét?

Figyelt kérdés
Minden együtt van ahozz,hogy azt mondjam elég nincs tovább.Sikertelen házasságok kettő egyedűl két gyerekkel széthullott minden se kilátásom semmire.Lehetek én egyszer önző és gondolhatok én arra,hogy elég ne fájjon már semmi tovább,?????
2007. dec. 12. 20:47
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem, gondolj csak bele, a két gyermekednek szükségük van rá. Vannak egy ember életében holtpontok, de túl kelllendülni. Az első házasságod után is biztos volt hasonló érzésed, mint ami most van. Dá látod...

Mindegy, figyeld a gyermekeidre, örülj velük együtt, örülj nekik, és próbálj az életben helyt állni. Ne futamodj meg, nem éri meg!

2007. dec. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%
Nem ez a megoldás!Én csak 15 éves leszek és hidd el:nem egyszer vágtam fel az ereimet,nyakamat.Az anyám férje nem egyszer molesztált.Az anyám kiállhatatlan.Az édesapámhoz AKAROK költözni.7 éve megy ez.Nem tudom,te veled mi a baj,de hidd el nekem sem könnyű.-és még csak 15 leszek.Sok mindenen átmentem már,az egyetlen ember,aki ebben segít az a barátom senki más.Próbálj meg egy kicsit másképp felfogni mindent!Hátha...de fordulj családsegítőhöz,vagy nem is tudom...sok szerencsét neked!
2007. dec. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
szerintem az ten ne a legjobban neked ha kicsit kimozduln ál emberek közé barátkozni, hidd el boldogabb lennél, ha tudnád hogy valaki ott áll melletted, és szeret téged és mondja is. menj és imsmerkedj. és jobbulást! ne add fel! mert ki tudja mi van utána....:-(
2007. dec. 12. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen helyzetben be kell vonulni egy olyan helyre, ahol ennek korlátját szabják! Nem szégyen, szinte minden ember depressziós lesz valamikor az élete folyamán. Engem a családom "vonultatott be", s 3,5 hónapig voltam a kórházban. Az utolsó héten találkoztam a párommal, immáron 6 éve :))) (pont ma 6 éve)

Örülök, hogy nem sikerült...


A pszichiátrián - a közhiedelemmel ellentétben - nem őrültek vannak, hanem beteg emberek. Az őrülteket máshol tartják.


Légy erős és bátor, s mutass fityiszt ennek k.... világnak!!! Ne add az életed olyan könnyen, hisz mekkora munka azt megteremteni ;)

Valami mást találj az életedben, amit régen szerettél csinálni vagy keress egyet, s foglald el az üresjárat időben magad ezzel. Hidd el, csak elkezdeni volt nehéz!

:)

2007. dec. 13. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem teheted meg, mert aki gyerekeket válalt, annak kötelessége felnevelni őket. Nem kutyákról, vagy macskákról van szó, hanem gyerekről, akiknek az egész életét tönkre tennéd. Vagy úgy gondolod, hogy ha a te életed szar, akkor legyen az övék is az?

Vagy mindenért valaki MÁS a hibás, nem te?

Szedd össze magad, tanulj a hibákból, és lásd el az anyai kötelességeidet. Túl sok időd van, hogy ilyen baromságokon filozofálsz, foglald le magad valami értelmes dologgal.

2007. dec. 14. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Semmi esetre sem azt,hogy eldobd magadtol az eletedet. ket gyereked van,azoknak szukseguk van rad. Nem muszaj korhazba se bevonulnod,hogy a depressziodbol kilabalj.Menj el egy pszihiaterhez,egy par het es gyogyszeres kezelessel is tudnak rajtad segiteni.

Meg egy tanacs,allandoan modogasd magadban,jol erzem magamat, sikeres vagyok, jol alakul az eletem.Hidd el,hogy ez segit legtobbet,vegul is addig modogatod ezeket a pozitiv gondolatokat,hogy Te is elhiszed,hogy ez igy van,es jo iranyban megvaltoztatja az eleted.

Van meg egy csodalatos mondat amely nagyon segit meg a betegsegek legyozeseben is: Szeretem,szeretem,szeretem Onmagamat.Hiszek,hiszek,hiszek Onmagamban. Szeretem, szeretem,szeretm Jezust, hiszek, hiszek ,hiszek Jezusban. Majd egy csendes pillanatodban bocsass meg a legoszintebben mindenkinek aki valaha is megbantott, es kerd a bocsnatat mindenkinek,akit valaha is eletedben megbantottal. Meglatod ez csodakat muvel,hidd el nekem kiprobaltam!

2007. dec. 16. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Ne unja meg, tegyél olyan dolgot amitől nem unalmas lesz hanem helyezd a figyelmedet arra, mitől lenne másképp,hogyan tudok talpra állni, ezzel kell és feküdj ezen járjon az eszed és ne máson a HOGYANON, és a minden rendben leszen....

ha ezen tartod a figyelmed akkor megkapod a segitséged akár honnét..de jön, ha pedig azon keseregsz hogyan nem tovább, akkor nincs segitség és még mélyebbre menetelsz a sárban...

odaát semmiképp sem fogják dijjazni a döntésedet,/mert még keserübb lesz majd/ mert ajándékba kaptad az életed, ezt csak a teremtőd veheti el tőled amikor is itt az ideje...

mi lenne, ha mostantól azt mondanád, hogy oké volt egy kis ziccer az életemben ami eddig rosszul ment, de mostantól más lesz...meg akarok változni, és igen is bebizonyitom, hogy rendes körülmények között tudok élni, és megadok mindent amire a gyermekeimnek szüksége van...

szedd össze magad!!! hogy bűszke lehess magadra és a gyermekeidre..

2007. dec. 21. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha egyedül lennél, megtehetnéd ha úgy érzed semmi kilátásod! DE van két gyereked akiket fel kell nevelni mert nem az államnak szülted és felelőséggel tartozol nekik!

Sokszor gondoltam én is rá mert kegyetlenül bánt velem a sors, 2 sikertelen házasság 1 párkapcsolat ami nyögvenyelős, egy undok vén boszorka anyám aki mindig kihasznált soha nem szeretett, 2 gyerek akik soha nem mondták miért alig látogatnak, munkahely hiány...szóval sorolhatnám a negativ dolgokat. Persze én sem vagyok makulátlan mégis azt kérdezem a sorstól MIÉRT?

Azért még is élni akarok mert az életnek vannak jó oldalai is és a reményt soha sem szabad feladni!

Hátha!

Kivánom, hogy változzon pozitiv irányba az életed és Boldog 2008-as évet kivánok neked!

2008. jan. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
szia.Én egy 16 éves lány vagyok, kb 2,5-3 évvel ezelött megpróbáltam megölni magam és nem jött öszze,utána mégegyszer, akkorsem,csak jól kibabráltam magammal mert beteg lettem.Sokmindenen keresztül mentem, a családom szétment mert az apám egy állat(elnézésta kifejezésért) tudom nem szabadna ilyet mondanom de sajnálatos módon ez az igazság.Molesztáltak, kihasználtak, elvesztettem akiket imádtam stb.drogoztam ittam mindent csináltam amit nem kellett volna.És ezekre a dolgokra egyáltalán nem vagyok büszke, de akkor ezt így láttam jónak.De két éve megismerkettem a barátommal, ő rengeteget segitett abban hogy lezárjam a multat, rengeteget beszélgettem, rajzoltam, verseket írtam amit még most nem hanyagolok el.Megkerestem azt magamban ami boldoggá tesz.Nem bántam meg amit tettem mert rengeteget tanultam belőle és tudom hogy senki és semmi nem ér annyit hogy eldobjam az életem.Neked nehezebb mert ottvan a két gyereked akiket támogatnod kell, védened.Szügségük van rád,és ha jól belegondolsz neked is rájuk,próbálj sokat a gyerekeiddel lenni, programokat csinálni, beszélgetni barátokkal, olyan dolgokat csinálni ami boldoggá tesz téged!És hidd el ha végiggondolod az életedet ráfogsz jönni hgy sok csodálatos dolgot kaptál tőle.Többekközött két kisgyereket akiket a szíved alatt hordtál,és ez minden kincsnél többet kell hogy jelentsen neked.Ők az életed,és ha azt mondod hogy rossz,és unod,akkor őket is belevonod ebbe.Sok szép dolog van még a jövőben számodra is,csak kikell várnod.Gondold azt hogy ez egy próbatétel vagy egy érettségi vizsga.Ha elbuksz rajta akkor nem engednek tovább és vége , ha sikerül akkor az azt jelenti hogy képesvagy rá és megérdemled azt a vizsgát:) (annyi a különbség hogyha ebben az esetben megbuksz, nem indulhatsz újra , ha átmész akkor életet nyersz) :)) Ne add fel!!!!
2008. jan. 16. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!