Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hol tudnék találni M6 x 40...

Hol tudnék találni M6 x 40 hatlapfejű peremes részmenetes csavart?

Figyelt kérdés
Mar minden felkutattam de egyszeruen sehol nem talalok. Fabory oldalan csak ceg vasarlohat, lokal csvarboltok teljesen uresek ilyent nem is hallotak, neten szinten nincs, csak egy racing shop ahol 18ezert forint 10darab. Honnan tudnek rendelni/venni?

2020. márc. 24. 13:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha csavar szaküzletekben/oldalakon sincs, akkor nincs. De simán le lehet gyártatni egy egyszergályossal.
2020. márc. 24. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Középkori számszeríjhoz csináltattam egyszer egy forgóracsnit, ami pöppet bonyolultabb, mint egy csavar. Kb azt hittemn, h lehetetlen legyártani, de Béla az esztegályos csak annyit kérdezett, h tízet vagy húszat csináljon ? Hármat kértem, meg is várhattam, fél óra volt, és 5000 Ft.
2020. márc. 24. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Itt a perem a kerdes. Egy esztergalyos nehez marja ki a peremet
2020. márc. 24. 14:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!