Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ez kinek a telefonszáma?...

Dafid06 kérdése:

Ez kinek a telefonszáma? +36309303100

Figyelt kérdés
Szerintem valami cégé, mert hívtak, csak nem tudtam felvenni. Köszönöm a segítséget!

2020. márc. 24. 18:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Telekom, érdemes beírni a Googleba
2020. márc. 24. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, köszönöm, közben én is megtaláltam, de egy csomóan azt írták hogy csak süket vonal és ne vegye fel az ember.
2020. márc. 24. 18:25
 3/4 A kérdező kommentje:
De akkor ezt ignoráljam vagy felvegyem?
2020. márc. 24. 18:31
 4/4 anonim ***** válasza:
Telemarketing, valamit el akar neked aadni a Telekom. Valószínűleg azért, mert nincs, vagy hamarosan lejár a hűségidőd. Egy automata több hívást indít mint ahány operátor van a vonal túloldalán, mert feltételezi, hogy lesz aki nem veszi fel és hogy ne üljenek az operátorok üresben csörgést hallgatva. Ha többen veszik fel, akkor van süket vonal, amint felszabadul egy operátor kapcsol, kb fél perc szokott lenni.
2020. márc. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!