Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Asztali számitógépről lehet-e...

Asztali számitógépről lehet-e és ha lehet hogyan, sárga és fehér csekket feladni?

Figyelt kérdés
Ha lehet,nem olyan válaszokat várok,hogy a google a barátod.Próbáltam már ott is ,de csak mobilos alkalmazást találtam./a mobiltelefonunkon nincs internet/
2020. márc. 24. 20:21
 1/4 anonim ***** válasza:

Lehet, de ahhoz az kell, hogy legyen netbankos hozzáférésed. Itt leírják részletesen a menetét az utolsó bekezdésben:


[link]

2020. márc. 25. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Próbáltam megnézni,de az olvasása regisztrációhoz kötött,viszont nem enged regisztrálni!!!Követtem a regisztrációs utasitásokat,de sehogysem enged !!
2020. márc. 25. 11:17
 3/4 anonim ***** válasza:

Hm, fura, én még el tudtam olvasni az előbb, most már nekem sem engedi. Itt az első válaszban leírják:


https://www.gyakorikerdesek.hu/uzlet-es-penzugyek__egyeb-ker..

2020. márc. 25. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ,nem kell már megnéznem,mert kiderült,hogy az otp-nél van internetbankos elérésem,ott szoktam követni a számlaegyenlegemet.Mivel csekket nem szoktam igy feladni,nem figyeltem azt,de van ott egy csekkfeladási lehetőség,csak az a feneség,hogy 5 perc áll a rendelkezésre,hogy kitöltsem a mintacsekket.Mivel nem vagyok gyors és gépiró a billentyüzeten,nem tudom,hogy ez az idő elég lesz-e? Mégegyszer köszi a választ,további virusmentes szebb napokat kivánok.Üdv.
2020. márc. 25. 11:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!